Wiosna w szufladzie!

mar

16

2017

Wiosna w szufladzie!

Już niedługo najpiękniejsza pora roku! Wiosna… To czas zabawy i uśmiechu, radości, kreatywności i… szalonych kolorów. Jak je wprowadzić do swojego codziennego życia? To proste, zacznij otaczać się przedmiotami w soczystych kolorach tęczy! 

EnerGel to linia artykułów piśmiennych stworzonych do dynamicznego pisania. Dzięki zaawansowanej technologii, tusz się nie rozmazuje, a końcówka miękko i płynnie mknie popierze! Do tego niektóre modele zaskakują radosnymi obudowami, jak w przypadku BL107 – od razu rozweselą wnętrze, biurko czy piórnik!


Także BG207 wprowadzą nieco pozytywnego zamieszania do szarej, pozimowej rzeczywistości. Ich mocne tusze skradną serca ponuraków i wielkich optymistów. To dzięki nim notatki nie są nudne, a zeszyty zaczynają wyglądać jak małe dzieła sztuki…


Nie biała, nie czarna, a różowa, niebieska, zielona lub żółta. Wiosną stawiamy na mocne tonacje, przy zachowaniu najwyższej jakości rzecz jasna! Polimerowe gumki ołówkowe to majstersztyk w swojej klasie, a jeśli mogą wyglądać trochę niepoważnie i zwariowanie, to czemu nie?


Zakreślacze to taki „must have” na biurku! One z natury są jaskrawe i fantastycznie wpisują się w wiosenną aurę za oknem. Ich podwójna rola polega na tym, aby przypominać nam o ważnych wydarzeniach, gdy będziemy zajęci adorowaniem nowej pory roku i spędzaniem czasu na długich wyprawach w miasto!Znakomite ołówki ORENZ, czyli te, które się nie łamią, w kolorze błękitnego nieba i cytrynki to wybór na najbliższe miesiące. Fani wiosny powinni pożegnać się ze smutnymi kolorami, by odczarować złą aurę i postawić na to, co jasne i kolorowe. Niech będzie nam wesoło!


Różowe, srebrne, złote, żółte, niebieskie – MMP20 to sposób na twórcze ozdobienie przedmiotów użytku codziennego. Stare obiekty w nowym, bardziej jaskrawym wydaniu spowodują radosne odświeżenie przestrzeni życiowej i wytrącą Cię z rutyny. A o to przecież chodzi!
Jak Cię widzą, tak Cię piszą! Dlatego swoje ważne dokumenty, prezentację czy ofertę zapakuj w odważne kolory, które przykuwają spojrzenia. Ekologiczna linia RECYCOLOGY to seria pozytywnie zakręconych produktów do wygodnego i nietuzinkowego prezentowania swoich największych atutów negocjacyjnych! Poznaj album ofertowy Vivid!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>