4 markery do biura

wrz

18

2017

4 markery do biura

Markery to narzędzia, które przydadzą się w każdym biurze. W portfolio marki Pentel jest ich całkiem sporo. Japońska marka to gwarancja wysokiej jakości, innowacji i ciekawych rozwiązań. W biurze radzimy nie chodzić na skróty – każdy przecież chce wykonać swoją pracę jak najlepiej, by z lekkim sercem iść do domu! I o to chodzi! 

Markery suchościeralne 

Easyflo to grupa markerów do białych tablic, te zaś jak wiadomo są bardzo często użytkowane w każdej pracowni czy biurze. Co jest wyróżnia? Nowatorski system EASYFLO, czyli sprytny mechanizm ponownego napełniania. To niezwykle ekonomiczny i bardzo praktyczny wybór dla nowoczesnego miejsca pracy. Kolejne cechy przyboru to wyraziste kolory, widoczne z tyłu sali i długa linia pisania. „Doładowanie” markerów za pomocą uzupełniacza MWR1 to pestka! Poza tym ten model wykonany został aż 94% z materiałów przetworzonych!Maxiflo to kolejne ciekawe rozwiązanie. W tych produktach nie ma sączka – pojawił się natomiast tłoczek, który w bardziej funkcjonalny sposób dozuje tusz do końcówki. Wystarczy kliknąć w razie potrzeby i odpowiednia ilość kolorowego płynu oznaczy wybraną powierzchnię. Nie ma mowy o marnotrawieniu cennej zawartości. To niezwykle ekonomiczny trik! Dzięki temu marker wykorzystujemy do ostatniej kropli! Warto dodać, że linia pisania w tym modelu jest kilkakrotnie dłuższa niż w standardowych markerach, wynosi ponad 1000 m! To kolejny dowód na to, że zmyślne technologie idą w parze z ergonomią, ekonomią i ekologią! Tak właśnie prezentuje się nowatorski design… Marker został wykonany w ponad 50% z materiałów przetworzonych!

Permanentne typy

W biurze bardzo często musimy coś oznaczyć, czy trwale podpisać. Przyda się więc marker, który poradzi sobie z rozmaitymi powierzchniami. NMS50 za sprawą wodoodpornego tuszu i cienkiej fibrowej końcówce, która jest odporna na dociskanie, pisze sprawnie po różnych materiałach poza ważnymi dokumentami, białymi tablicami i drewnem. Jest proekologiczny i nie zawiera ksylenu, ani toluenu – substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska.


Niezbędny może okazać się także N65W Twin-Tip, produkt 2w1, foliopis i marker permanentny ukryty w jednej obudowie. Z jednej strony cienka precyzyjna końcówka nada się do bardziej precyzyjnych aplikacji, druga do nieco bardziej zamaszystych wzorów. Tusz jest niezwykle odporny na niesprzyjające warunki zewnętrzne. Twin-Tip przyda się do opisywania płyt (do biurowego archiwum), do oznaczania szkła, metalu, plastiku, i drewna. Prawdziwy wielozadaniowiec!

<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>