Nowości jesienne w biurze

lis

17

2017

Nowości jesienne w biurze

Jesienią w portfolio marki Pentel znalazło się sporo nowości. Część z nich z powodzeniem nadaje się do biura. Są to artykuły najwyższej jakości, wykonane z zastosowaniem nowych technologii, które ułatwiają codzienną pracę i dbają o budżet firmowy. Jakie zastosowanie znajdą w Twoim miejscu pracy? 


Soczysta inspiracja

Marker Maxiflo Flex-Feel MWL5SBF to nasz faworyt – innowacyjny w każdym calu! Wszystko za sprawą elastycznej końcówki w kształcie pędzelka, która kreśli zarówno cienkie, jak i grube linie. Jeden produkt posiada więc cechy kilku, ponieważ pisze w zakresie grubości, od 1 do 5 mm. Co najważniejsze, kolory zapisu są wyraźne i bardzo intensywne, a płyn wykorzystujemy do końca. Nadaje się do białych lub porcelanowych tablic, ale także do papieru, plastiku, kartonu. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu (wyposażono go w system dozowania tuszu za pomocą tłoczka) i też łatwo się go pozbyć, sucha szmatka lub gąbka załatwi sprawę. Jest to produkt ekonomiczny (do czterech razy dłuższa linia pisania niż w standardowych markerach z sączkiem) i ekologiczny (nie zawiera szkodliwego dla zdrowia i środowiska ksylenu i toluenu). Do kupienia w komplecie (cztery kolory) z gąbką. Niezbędny podczas negocjacji, prezentacji handlowych i burzy mózgów. 


Wygodne pisanie 

Długopis BX487 z tuszem o niskiej lepkości to model do częstego pisania, czyli jak najbardziej do biura! Żmudne wypełnianie akt, formularzy, kalendarzy może z czasem dać się we znaki. Z tym modelem ręka na pewno się nie zmęczy. Długopis wypełnia nowoczesny tusz, którym pisze się lekko i gładko, bez uczucia „zmęczenia ręki”. Tusz o niskiej lepkości (low viscosity) zmniejsza ciśnienie, jakie powstaje podczas dozowania tuszu do końcówki i tym samym pozwala na bardziej komfortowe trzymanie długopisu. Jak to się przekłada na czynność pisania? Użytkownik oszczędza siłę i energię, jaką standardowo musi włożyć podczas notowania „zwykłym” długopisem. Dzięki temu napiszemy więcej w krótszym czasie, a przy tym notatki są czytelne, nawet jeśli piszesz „drobnym maczkiem”. Dodać należy, że tusz nie rozmazuje się i dba o estetykę zapisu!


Elegancja biurowa 

BL2007 to szykowne pióro kulkowe z modnej linii EnerGel. Tym razem producent postawił na wyjątkowy design. To produkt najwyższej jakości. Komu dedykowany? Biznesmenom, negocjatorom, handlowcom, managerkom, szefom firm. Jego smukła obudowa pokryta została chropowatą warstwą lakieru – pióro pięknie prezentuje się w etui, notesie czy wpięte w kieszeń marynarki. Model jest dostępny w matowych niezwykle eleganckich barwach: bieli, srebra, czerni, granatu i marsjańskiej zielni. Świetny na prezent lub podczas ważnych spotkań biznesowych! Poza tymi wizualnymi atrybutami, pióro jest ergonomiczne i wypełnione innowacyjnym tuszem, który szybko wysycha i piszę intensywną linią.


Brokatowy czas  

Dual Metallic – długopisy brokatowe z magicznym tuszem, który posiada dwa pigmenty i zawadiacko mieni się dwoma kolorami to narzędzie rozwijające wyobraźnię i kreatywność. Do czego może się przydać w biurze?

- do zaznaczania ważnych eventów w kalendarzu

- do tworzenia autorskich życzeń dla pracowników, np. na urodziny

- do bilecików prezentowych, np. na święta

- do zaproszeń, np. na imprezę integracyjną 


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>