Ultra Violet – kolor 2018 roku!

sty

7

2018

Ultra Violet – kolor 2018 roku!

Co roku Pantone Colour Institute wybiera kolor, który będzie dyktował trendy na kolejne miesiące. 2017 rok upłynął pod znakiem intensywnej zieleni – Greenery, która idealnie współgrała z ideologią niemarnowania żywności, ekologicznego podejścia do życia i poszanowania natury. Na nowy rok Pantone „koronizował” głęboki i mocno wyrazisty fiolet – Ultra Violet 18-3838. 

Według specjalistów to barwa wizjonerska, nietuzinkowa, prowokująca do myślenia i niezwykle twórcza. Jeśli marzycie o artykule piśmiennym w tym kolorze, zobaczcie co znajdziecie w portfolio marki Pentel!

BL77, czyli pióro kulkowe, które pisze na fioletowo. Tusz nie rozmazuje się i pięknie kontrastuje z bielą kartki. Model świetny do notowania, wygodny i bardzo stylowy!BL417 – to pióro wyposażone w innowacyjną 12-kątną obudowę, która w znaczny sposób podnosi komfort pisania. Końcówka mknie po kartce jak szalona, a wśród kolorów znajdziecie rzecz jasna piękny fiolet!


BL107 – niezła gratka dla proekologicznych użytkowników. Ten model został wykonany aż w 84% z materiałów przetworzonych. Dzięki nowoczesnemu tuszowi jak najbardziej nadaje się dla osób leworęcznych. Jego drugie imię to fiolet :-)


Dual metallic – to cudo do ozdabiania i rysowania. Fioletowy typ mieni się dwojako – na fioletowo i niebiesko – wszystko zależy od kąta widzenia! Ta magia to nie wybryk natury, a owoc nowatorskiej techniki. Typ fantastyczny do dekorowania, także drewna!K437CR – to wielkie „Wow” w nazwie zobowiązuje… Produkt świetny do szkoły – uczniowie uwielbiają ten brokat zanurzony w obudowie. Długopis przyjemnie się sprawuje, a do tego szałowo wygląda… nie tylko w wydaniu fioletowym!
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>