Romantyczny prezent na Walentynki

lut

4

2018

Romantyczny prezent na Walentynki

Można nie lubić Walentynek, ale na pewno nie sposób ich nie zauważyć. Na dobre zagościły w naszej kulturze. To dlatego chcąc nie chcąc uczestniczmy w tej całej romantycznej paradzie miłości. I nic w tym złego, wypowiadanie miłych słów jest lepsze niż wszechogarniający nas hejt. Jeśli chcesz, by Twoje wyznanie miłości towarzyszyło drugiej połówce na co dzień, wybierz przepiękny długopis lub pióro z wygrawerowanym napisem płynącym wprost z serca.


„Kocham Cię”, „Zawsze przy Tobie”, „Spójrz na mnie kochanie”, „Uwielbiam Cię”, a może jakieś hasło, które znane jest tylko Wam? Na korpusie może pojawić się dokładnie to, co opisuje Wasz związek i emocje. 


BL407. Czarne, srebrne, czerwone (jak serce!). Eleganckie pióro kulkowe w fantastycznej aluminiowej obudowie jest wprost stworzone do tego typu popisów. Wygląda niesamowicie, a z wygrawerowanym napisem stanie się znakomitym pomysłem na prezent walentynkowy. Srebrna obudowa z połyskującymi motywami jest bardzo biżuteryjna i szykowna. Do tego pióro jest pakowane w etui. Równie dobrze pisze, jak wygląda! Wypełnia je innowacyjny tusz, który dba o estetykę notatek. To prawdziwa perła wśród piór! Wystarczy zalotne hasło i gotowe! 


A może BL2007 – pióro kulkowe w nowoczesnej obudowie, które nęci nietuzinkowymi kolorami obudowy w intrygującym macie? Tonacje szampańskie, marsjańska zieleń, czerwień (mocno walentynkowa), granat, biel, srebro, czerń, brąz – jest z czego wybierać! Tusz żelowy gwarantuje płynne pisanie bez rozmazań czy kleksów. To produkt premium dla najbardziej wymagających. Każdy model pakowany jest w ekskluzywne etui. Możliwość graweru czyni je produktem idealnym na prezent. Napisz wyjątkowe wyznanie i podaruj pióro swojemu ukochanemu/ukochanej.
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>