Grafity o różnych rozmiarach!

lut

19

2018

Grafity o różnych rozmiarach!

Ołówki automatyczne to taki typ ołówka, który nie potrzebuje temperówki, a zapas mocnych grafitów. To one prolongują żywotność jednego modelu do granic możliwości, dlatego warto inwestować w sprawdzone sztuki. Za sprawą wymiennych grafitów nasz ołówek może być z nami baardzoo długo. To świetna informacja nie tylko dla profesjonalistów, którzy stawiają na solidne typy ułatwiające pracę (projektanci, designerzy, graficy, technicy), ale także dla pracowników biur i uczniów! Zapas odpowiednich wkładów starcza na długi czas, a my nie musimy martwić się temperowaniem! Grafity mają tę zaletę, że mogą kreślić bardzo cienkie kreski i te grubsze linie. Warto dobrać rozmiar do indywidualnego zapotrzebowania! W portfolio marki Pentel znajdziecie rozmaite rozmiary! 

Czym się wyróżniają? Ich struktura to innowacyjne połączenie syntetycznej żywicy, grafitu i węgla, które daje trwałość, a jednocześnie wkłady są elastyczne i niełamliwe. A do tego wszystkiego dobrego nie zawierają szkodliwych substancji. Do wyboru pozostają grubości od 0,2-0,9 mm. 


Grafity AINStein to ulepszona formuła. Są aż 10% mocniejsze od poprzednich grafitów i gładsze od tych, które są dostępne na rynku. Zostały otoczone wyjątkową ceramiczną strukturą w kształcie plastra miodu, która wzmacnia je od środka i zabezpiecza przed złamaniem. Pisze i szkicuje się nimi gładko, a linia zachwyca intensywną czernią. 


Dobry ołówek to niezbędne akcesorium w biurze, szkole, na uczelni i pracowniach graficznych czy technicznych. To ważne, aby komfortowo leżał w dłoni (te automatyczne są specjalnie wyprofilowane i wygodne jak długopis!) i był niezawodny. Podczas ważnych egzaminów, szkiców, rysunku technicznego nie może zawieść! Precyzyjna kreska to podstawa. Dobrze dobrany grafit to połowa sukcesu!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>