NOWOŚĆ –marker N75W – dwie końcówki!

wrz

19

2018

NOWOŚĆ –marker N75W – dwie końcówki!

Markery permanentne to niezbędniki w biurze, pracowni, fabryce, domu. Są potrzebne do oznaczania rozmaitych powierzchni – niezwykle trwałe i skuteczne pomogą w codziennej pracy i ułatwią wykonywanie rutynowych zajęć. Uwielbiane także przez artystów służą do wykonywania rozmaitych ilustracji, skeczy rysunkowych, komiksów, grafik. W portfolio marki Pentel pojawił się nowy model – N75W, którego siła tkwi w zmyślnej konstrukcji. Typ ten posiada dwie końcówki, co na pewno przełoży się i na wydajność w pracy (nie trzeba zmieniać markera, aby uzyskać różne grubości linii), i budżet (w jednym produkcie dwa rozwiązania). 

Nowy marker permanentny z dwiema końcówkami ma niemal nieograniczone pole do popisu – pisze po takiej powierzchni jak: plastik, metal, szkło, drewno, taśma pakowa, DVD, CD, karton, folia, papier oraz specjalnie powlekane powierzchnie. Jego wielkim atutem pozostaje błyskawiczne wysychanie – trzy razy szybciej niż na przykład N65W. Jego tusz (czarny, czerwony, niebieski) jest bardzo intensywny i wyrazisty – nie blaknie i nie ściera się nawet po przetarciu wilgotną szmatką. 


W jednym produkcie znajduje się elastyczna cienka końcówka, która daje linię o grubości od 0,8 do 1,2 mm (~0,9 mm) oraz ta bardzo precyzyjna, dzięki której można uzyskać idealnie cienką linię – od 0,3 do 0,6 mm (~0,44 mm). To nie koniec zalet tego modelu. N75W jest bardzo wytrzymały i wykonany z wysokiej jakości surowców – jego końcówki wytrzymują nacisk nawet do 2 kg! To marker, który bardzo szybko stanie się niezastąpionym "asystentem" i wprowadzi ład w każdym miejscu pracy!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>