Alfabet biurowy!

lis

6

2018

Alfabet biurowy!

Przestrzeń biura rządzi się swoimi prawami. Obowiązują tam zupełnie inne reguły, a nawet alfabet!

A jak seria profesjonalnych ołówków A313, A315, A317, A319 – dobrze wyglądają i świetnie się prowadzą! Są wprost stworzone do prac kreślarskich, ale także do codziennych działań w pracowni i biurze. 

B jak brush – czyli taki nietuzinkowy pisak z pędzelkiem, za pomocą którego dzieją się cuda na papierze! Można nim ozdabiać, kaligrafować, rysować, tworzyć opowieści graficzne!

 

D jak długopisy żelowe – metaliczne, kolorowe, klasyczne – bez względu na kolor dają niesamowity komfort pisania i ergonomię, jakiej każdy poszukuje podczas wypełniania codziennych zadań w pracy. D jak Document Pen – cienkopispióro stworzone do pospisywania ważnych umów, faktur, certyfikatów, czy weksli. Wszystko za sprawą rewolucyjnego tuszu odpornego na działanie światła, wody i innych czynników zewnętrznych! E jak Energel – linia niezawodnych piór i cienkopisów, które wypełnia innowacyjny tusz żelowy. Jego największe zalety? Szybko schnie, nie rozmazuje się i daje poczucie przyjemnej lekkości podczas notowania. Majstersztyk! 


E jak Easyflo, czyli markery, które można ponownie napełnić. To wielka oszczędność dla biura… Do tego Easyflo mają długą linię pisania i są proekologiczne!


G jak gumka do ścierania – polimerowa, giętka, ale niełamliwa, pozostawiająca mało ścinek, bez naruszenia struktury papieru! 


K jak klej – najlepiej w sztyfcie, z atestowaną substancją klejącą, skuteczny i wydajny! 


K jak korektor – zatuszuje wszystkie niedoskonałości i błędy popełnione w pośpiechu. Ekonomiczne, wydajne, superwygodne! 


M jak markery – zdobnicze, kredowe, a może permanentne lub do białych tablic – w biurze nie może ich zabraknąć! Oznaczą każdą, nawet najmniej spodziewaną powierzchnię, przydadzą się podczas prezentacji czy inspirujących spotkań typu „burza mózgów”. 


M jak Maxiflo – innowacyjne markery, które dozują cenny tusz za pomocą tłoczka – dzięki temu nie marnuje się ani kropla cennej zawartości. Obsługa za pomocą systemu klikającego to kolejna ważna zaleta! 


O jak Orenz – seria nowoczesnych ołówków automatycznych posiadających zmyślny patent, dzięki któremu grafit nie łamie się, a podczas pisania nie trzeba kontrolować jego wysuwania. Ołówek łatwo się prowadzi i bardzo wygodnie się nim pisze, notuje, szkicuje! 


P jak Pentel – czyli marka z tradycjami, marka, która od wielu, wielu lat produkuje przybory biurowe i plastyczne z poszanowaniem dla środowiska naturalnego i z wykorzystaniem najnowocześniejszych zdobyczy nauki!


R jak Recycology – ekologiczna seria produktów do archiwizacji i prezentacji. Teczki, skoroszyty, albumy ofertowe – wszystkie z materiałów pochodzących z recyklingu, a do tego ergonomiczne i designerskie! 


W jak wkłady – przedłużą żywotność niejednego artykułu piśmiennego, sprawiając, że swoim ulubionym piórem będziesz się cieszyć przez długi, długi czas! Z jak zakreślacze – płaskie z mechanizmem chroniącym końcówkę przed wysychaniem, czy te z płynnym tuszem? W obu przypadkach – wyrazistość gwarantowana. Tego nie da się zapomnieć!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>