4 długopisy w dobrej cenie!

lis

10

2018

4 długopisy w dobrej cenie!

... czyli artykuły piśmienne do biura, domu, do szkoły i na uczelnię! Nie trzeba przepłacać, aby cieszyć się ich świetną jakością! Oto cztery produkty, które zachwycają nie tylko nienagannym wykonaniem, ale także niewygórowaną ceną! Na szczęście markowe modele nie muszą oznaczać sporych wydatków...


BK417 WOW 

Długopis o grubości końcówki 0,7 mm szczyci się długą linią pisania – 1500 m to naprawdę sporo! Nie dość, że niewiele kosztuje, to starcza na wiele godzin notowania! BK417 WOW został wykonany z supermateriałów (np. niklowanego srebra), które gwarantują bezawaryjność i wytrzymałość. Antypoślizgowy uchwyt, wygodny klip, komfortowy mechanizm przyciskowy – czego chcieć więcej? Cały jest WOW, po prostu! 


BK437 

Długopis automatyczny w niewygórowanej cenie z wkładem, który długo się nie kończy. Linia pisania wynosi bowiem kilometr! Jego najważniejsze zalety to przede wszystkim trójkątny gumowy uchwyt, który jest idealny dla tych najmłodszych użytkowników – ułatwia manewrowanie korpusem i tym samym naukę pisania! Boczny mechanizm przyciskowy, przyciągające wzrok obudowy, wkłady wymienne – to kolejne atuty, które przy tak atrakcyjnej cenie jeszcze mocniej nabierają na znaczeniu! 


K437CR WOW

Robi wrażenie nie tylko ceną, ale przede wszystkim obudową. Zatopione w korpusie brokatowe elementy spodobają się nie tylko uczniom, ale także tym dorosłym użytkownikom! Ten długopis żelowy występuje w ośmiu szalonych kolorach i zawiera innowacyjny tusz żelowy, który błyskawicznie wysycha, nie blaknie, daje wyrazisty kolor i wpływa na komfort pisania – jest lekko i przyjemnie! Prawdziwy szał w piórniku i na biurku! 


BL417 

Pióro kulkowe z dynamicznej linii EnerGel – serii wysokiej jakości artykułów piśmiennych dla najbardziej wymagających! Zostało wyposażone w rewolucyjny płynny tusz żelowy, który daje efekt lekkości i gładkości pisania. Do tego wszystkiego dobrego tusz nie rozmazuje się, szybko wysycha i nie blaknie, dbając o wysoką estetykę notatek. Jest świetny także dla osób leworęcznych. Komfort pisania potęguje innowacyjna 12-kątna obudowa!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>