Artykuły szkolne i biurowe za kilka złotych!

lis

13

2018

Artykuły szkolne i biurowe za kilka złotych!

Niezbędne w biurze, domu, pracowni – artykuły plastyczne, biurowe, szkolne z prawdziwego zdarzenia renomowanej marki Pentel w świetnych cenach! Nawet nie spodziewasz się, że za kilka złotych możesz wyposażyć swoje biurko w wysokiej jakości przybory, które przydadzą się w wypełnianiu codziennych obowiązków! 

Klej z atestowaną substancją klejącą, która nie tylko jest skuteczna, ale przy tym nietoksyczna, zmywalna i nie brudzi. To cechy wielce pożądane, biorąc pod uwagę dziecięce zabawy i uczniowskie oraz biurowe aktywności. Nie kosztuje dużo, a ułatwi wykonywanie wielu palących zadań.
Gumka do ścierania – to produkt na każdą kieszeń, w tym wydaniu otrzymujemy polimerowy majstersztyk! Zadowoli najbardziej wymagających artystów i najmłodszych użytkowników, ponieważ nie zadziera papieru, nie generuje bałaganu (o wiele mniej ścinek), nie brudzi i nie łamie się! Jest idealna!

Długopis w rewelacyjnej cenie z rewelacyjnymi parametrami: długa na 1500 m linia pisania, wyrazisty tusz, wygodny mechanizm przyciskowy, klip, wysoka jakość zastosowanych surowców. Jednym słowem doskonały klasyk, który nie zrujnuje kieszeni! 


K437CR WOW to długopis z zatopionym w obudowie brokatem! Niedrogi, a wypełniony rewolucyjnym tuszem żelowym, który schnie błyskawicznie, dbając o estetykę notatek, ma intensywny kolor i lekko mknie po kartce papieru!


Markery permanentne N850N860 oznaczą rozmaite powierzchnie, takie jak: metal, szkło, drewno, plastik, gruby papier. Pozbawione szkodliwych substancji, certyfikowane, o długiej linii pisania, która nie blaknie i jest wodoodporna!

Marker suchościeralny do białych tablic – jego wysoka jakość została potwierdzona certyfikatem ISO 9001. Szybko schnie, łatwo się go usuwa z tablicy, ma intensywne kolory, jest poręczny i wydajny. W biurze to niezbędnik, po prostu!

Zakreślacze, które ułatwią naukę do najtrudniejszych egzaminów i sprawdzianów, przyspieszą przyswajanie wiedzy, a w biurze przypomną o najważniejszych wydarzeniach! SL12 zachwyca rewelacyjnym systemem kapilarnym, SL60 odporną na dociskanie końcówką, która nie zasycha, a zastyga przez godzinę – wspaniały patent dla zapominalskich!

Z ekologicznej linii RECYCOLOGY poleca się koperta na dokumenty z wygodnym system zamykania – komfortowa w użytkowaniu, niezastąpiona podczas ważnych spotkań, a do tego wytrzymała oraz skoroszyt z klipem, który zepnie niezbędne dokumenty bez potrzeby dziurkowania. Oba w niskiej cenie!

Ołówek automatyczny AX125AX127 – działa na wymienne grafity, nie trzeba go ostrzyć, z niespodzianką w korpusie – gumką do ścierania!


Pastele do tkaninpastele olejne w podstawowych kolorach to wydatek niewielki, a zabawy na wiele dni i godzin… Pierwsze ozdobią wybrane części garderoby, torebki, trampki, poszewki – stając się centrum manufaktury prezentowej; drugie ułatwią naukę rozmaitych zabiegów plastycznych, mobilizując do działań twórczych bez względu na wiek. Ich piękne kolory to największy atut!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>