Talent sercem rysowany

lip

4

2013

Talent sercem rysowany

– Bo talent to coś takiego, co się ma i trzeba to rozwijać – tak mówią dzieci, które sporo potrafią i przede wszystkim chcą kształtować swoje umiejętności. Firma Pentel wraz z innymi instytucjami wzięła udział w projekcie Mecenas Dziecięcych Talentów, który pomaga w szlifowaniu młodych-zdolnych właśnie.

Zdarza się, że prawdziwa pasja zaczyna się rozwijać już od najmłodszych lat. Są dzieci, które już bardzo wcześnie zdradzają swoje wybitne zdolności i same ukierunkowują zainteresowania. Szczególnie lubią rysować, tańczyć lub ćwiczyć. Jeśli młodzi rysownicy, muzycy, sportowcy, aktorzy, informatycy na swojej drodze napotkają przeszkody w postaci braku pieniędzy, które niestety zdają się mieć poważny wpływ na dostęp do niezbędnych kursów, warsztatów czy materiałów pomocniczych, warto temu zaradzić! Projekt Mecenas Dziecięcych Talentów, który właśnie zakończył swoją pierwszą edycję, pomaga w rozwoju wybitnie utalentowanych dzieci z terenu Gminy Miejskiej Kraków. Dzięki pomocy finansowej, bez której w dzisiejszych czasach trudno o efektywną naukę, uzdolnione dzieci mogą dokształcać się i udoskonalać swoje umiejętności oraz talenty. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym fantastycznym projekcie, wsłuchując się w słowa dzieci: – Talent to coś, co potrafimy i lubimy to robić. Talent to coś, co się umie i trzeba to wykorzystać!

Zachęcamy do obejrzenia wspaniałego filmu o młodych-zdolnych, który został przygotowany przez współorganizatora projektu Fundację Czas Dzieci.

http://mdt.czasdzieci.pl/mdt2013/film.html


 


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>