Pomysły na prezenty dla dziecka na Wielkanoc

mar

27

2017

Pomysły na prezenty dla dziecka na Wielkanoc

Na tak zwanego Zajączka wybieramy dla maluchów drobne prezenty, które spowodują efekt „wow”, ale jednocześnie nie spowodują spustoszenia w naszych portfelu. Czasami do obdarowania pozostaje więcej dzieci (kuzyni, dzieci przyjaciół), wszak Wielkanoc to święta rodzinne! Radzimy zatem, jak skomponować tegoroczną listę upominków, aby było radośnie i kolorowo, ale niedrogo.


Zestaw rękodzielnika


W tym komplecie znajdziecie pastele do tkanin i długopis żelowy, którym wyrysujecie kontury na wybranym materiale. Wszelkie tekstylia dokupujecie sami. Ważne, aby były to dobre, naturalne materiały, najlepiej białe lub jasne. Reszta w Waszych rękach. Jeśli dziecko marzy o poduszce z bohaterem z ulubionej książki, nic prostszego! Wystarczy wydrukować wybrany motyw i odrysować go na poszewce.


Instrukcje obsługi znajdziecie na naszym kanale na youtube:

http://www.youtube.com/v/65HqJni1r7M" title="" width="425" height="355" src="http://i.ytimg.com/vi/65HqJni1r7M/default.jpg" style="background: #d8dade url(http://www.pentel.pl/actualizer/img/youtube.gif) center center no-repeat" class="actItemYoutube" >


Ale czapka!


Te komplety to niesamowita gratka dla każdego malucha. Już samo pudełko wzbudza ogromne zaciekawienie, a co dopiero zawartość! Ten z czapką nada się do nieco starszego dziecka/nastolatka. Po pierwsze, ozdobienie jest trochę trudniejsze niż w przypadku koszulki, po drugie czapeczka ma większy rozmiar, który raczej nie będzie pasować na malucha. Taką czapeczkę można udekorować hasłem (długopisem żelowym) lub obrazkiem (pastelami do tkanin). Wszystkie chwyty dozwolone. Swoją czapkę można kreatywnie porysować, niczym ciało za pomocą tatuażu.Mam swój t-shirt!


W zestawie z koszulką wszystko jest na swoim miejscu. Jest i t-shirt, jest marker i pastele do tkanin, są szablony i katalog inspiracji. To prawdziwy skarb, dziecko znajdzie cały komplet narzędzi do kreowania opowieści na materiale. Wątek edukacyjny jest nie do przecenienia – maluchy, które od najmłodszych lat uczą się polegać na pracy własnych rąk i wyobraźni, są bardziej twórcze i nie zadowalają się gotowymi rozwiązaniami.
Kolorowanka na wyciszenie


W tym pudełku znajduje się antystresowa kolorowanka oraz kredki ołówkowe. Niby nic takiego, a jednak. Sekret tkwi w motywach, które można pokolorować. Są zróżnicowane pod względem trudności, dlatego jednocześnie może kolorować cała rodzina. Karteczki się łatwo wyrywa, a całość jest bardzo kompaktowa, idealna na podróże. W środku mandale, abstrakcyjne formy, zwierzęta i całkiem zabawne historyjki. Kredki ołówkowe są niełamliwe i wytrzymałe na dociskanie. Ich mocno napigmentowane rysiki pomogą wyczarować wielobarwne cuda!


Wodny świat


Technika akwarelowa to fantastyczny sposób na wykonanie inspirujących i przepięknych pejzaży, portretów, ilustracji. Rozwija wrażliwość plastyczną, wyostrza spojrzenie, daję wiarę we własne umiejętności. Za pomocą aquasha i kredek akwarelowych można w prosty sposób wykonać magiczne prace, o które wcześniej siebie nie podejrzewaliście. Kilka ruchów wystarczy, aby stworzyć melancholijne ilustracje, które można oprawić w ramki! Do zestawu dołączony jest bloczek, który można zabrać ze sobą w plener! Prezent idealny dla twórczego nastolatka/nastolatki.Ekotorba na zakupy


To kolejna propozycja dla nieco starszych podopiecznych. Ekotroba z własnym motywem spodoba się zwłaszcza dziewczynom. W zestawie prócz bawełnianej siatki, pastele, długopis żelowy i szablony. Niewątpliwie można poszaleć z zabawnym hasłem lub rysunkiem, który rozbawi na całego. Podarunki, które pomagają rozbudzić kreatywność i być może znaleźć ukryte talenty są niepowtarzalne! Warto je robić dla kogoś, kto jest dla nas ważny...<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>