Dzieci, zając i akwarele

kwi

12

2017

Dzieci, zając i akwarele

Macie w domu ozdoby świąteczne, które wymagają odświeżenia bądź ozdobienia? Aby udekorować dom na święta, nie potrzebne są tak naprawdę drogie ozdoby, a jedynie markery (do narysowania oczu, nosa i buzi), akwarele i trochę wyobraźni. 


Mój zając jest biały, a chcę by mienił się kolorami srebra i czegoś w odcieniu „blue”. A jak będzie, dowiem się za kilka chwil. Niech dzieci zadecydują, jak ma ostatecznie wyglądać. Wiem, że na początek pomalują go jasną farbą w kolorze srebra, poczekają aż wyschnie i potem dopełnią całości. 


Aby ułatwić im to zadanie, farbę najlepiej wycisnąć z tubki na koszulkę do dokumentów lub inną plastikową podkładkę. Będą się czuli jak prawdziwi malarze! Farba jest gęsta, zmieszana z wodą daje idealną konsystencję, którą się łatwo nakłada. Tubki są tak zaprojektowane, że można z nich wycisnąć kolor aż do ostatniej kropli! Barwy są soczyste i jaskrawe, bardzo wyraziste! Farba wysycha bardzo szybko i równomiernie, nie blaknie, nie pęka i daje trwały efekt, co w przypadku ozdób jest bardzo ważne. A dzieci, jak to dzieci wybrały prawdziwie spontaniczną stylizację w… kolorowe łaty :-)


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>