Znakowanie odzieży na wyjazdy

lip

21

2017

Znakowanie odzieży na wyjazdy

Jeśli Wasze pociechy wyjeżdżają na obozy, kolonie czy półkolonie dobrze wiecie, że mogą wrócić bez połowy ubrań, czapek, akcesoriów. W takim wypadku warto zabezpieczyć się, niż ubolewać nad stratą najlepszej bluzy czy kolejnej pary butów, nie mówiąc już o kasku na rower czy plecaku. Jest na to sposób! 

W portfolio produktowym Pentel znajdziecie pastele do tkanin, którymi spokojnie można oznaczyć wszelkie materiały tekstylne i odzież. Znane są one jako narzędzie do ozdabiania, ale w tym wypadku mogą przejeść na bardziej funkcjonalną stronę mocy! Ale to nie wszystko. Najlepszym rozwiązaniem do podpisywania ubrań będzie długopis żelowy do tkanin i marker przeznaczony do znakowania.

BN15 – długopis żelowy do tkanin z wodoodpornym tuszem pigmentowym ma bardzo intensywną barwę. Nadaje się do ozdoby, konturowania aplikacji na ubraniach, tworzenia haseł, a także do oznaczania. Pranie nie szkodzi jego wyrazistości. 
NM10 – marker do tkanin o cienkiej końcówce, jego tusz jest czarny, a co najważniejsze wnika w tkaninę bez zalewania. 


Dzięki takim sprytnym i zarazem mało skomplikowanym trikom, możecie zadbać o to, aby dzieci wróciły z podróży z całym swoim ekwipunkiem! 


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>