"> " /> Dzieci wiedzą, że to właśnie tam sympatyczny brodacz zostawi drobne podarunki. My proponujemy świetną zabawę – samodzielne udekorowanie..." /> "> " /> Dzieci wiedzą, że to właśnie tam sympatyczny brodacz zostawi drobne podarunki. My proponujemy świetną zabawę – samodzielne udekorowanie..."/>
Przygotuj skarpetę na mikołajki!

lis

10

2017

Przygotuj skarpetę na mikołajki!

Pastele i długopis żelowy do tkanin, szablony ułatwiające aplikacje wzorów, skarpeta mikołajkowa na prezenty – oto skład zestawu, który przyda się na 6 grudnia! Taka skarpeta to zwiastun świąt. 

"> " />

Dzieci wiedzą, że to właśnie tam sympatyczny brodacz zostawi drobne podarunki. My proponujemy świetną zabawę – samodzielne udekorowanie skarpety przez dzieci lub przez rodzica, jeśli chce swoim pociechom zrobić niespodziankę! Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby cała rodzinna wspólnie przygotowała się na przybycie Świętego Mikołaja! To świetna zabawa na weekendowe popołudnie! Skarpeta posłuży podczas świąt, dekorując przestrzeń i będąc nietuzinkowym schowkiem na drobiazgi! 

Sama aplikacja to czysta przyjemność! Pastele mają soczyste oraz intensywne kolory, przyjemnie nakłada się je na materiał. Żelówka przyda się do konturowania, haseł i dodawania detali. 

Aby przygotować się do tej kreatywnej czynności, polecamy filmik z instruktażem:

"> " />

Autorsko ozdobiona skarpeta to także ciekawy motyw aranżacyjny. Pomoże wykreować sielską atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. Zestaw można także podarować jako prezent! Najlepsze jest to, że pasteli starczy na wiele tego typu realizacji. Wystarczy dokupić np. biały t-shirt, ekotorbę, trampki, czy worek na kapcie i ozdabiać do woli!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>