Prezent dla dzieci na mikołajki – top 5

lis

20

2017

Prezent dla dzieci na mikołajki – top 5

6 grudnia zbliża się wielkimi krokami. To dzień, w którym drobne prezenty nabierają na znaczeniu. Oto nasza lista podarunków, które na pewno ucieszą każde dziecko! 

Brokatowy szał 

Długopisy żelowe Dual Metallic to prawdziwa magia. Mienią się drobinkami rozmaitych barw niczym biżuteria. Na kartce papieru tworzą niesamowite cuda – można nimi wyczarować przepiękne ilustracje, zaproszenia, bileciki do prezentów. Fanatycznie wyglądają na kolorowance i drewnie (!!!). Wszelkie ozdoby nabierają dzięki nim wyjątkowości. To przybór, który na pewno pobudzi do działania i sprawi, że dziecko będzie tworzyło bez opamiętania. Wszystko za sprawą tuszu, który zawiera dwa pigmenty i potrafi zmieniać kolor w zależności od kąta widzenia i koloru papieru. W zestawie znajdziecie kartkę do stworzenia czegoś naprawdę pięknego!


Tonacje na wybiegu

Pastele, dużo pasteli. W największym komplecie znajduje się aż 50 kolorów. Starczy na wiele miesięcy pastelowania. To produkt sprawdzony przez dzieci niemal na całym świecie. Są bezpieczne – posiadają stosowne certyfikaty, dają magiczne efekty i co najistotniejsze pobudzają maluchy do kreatywnego działania. Dzięki nim już od najmłodszych lat mali artyści są w stanie osiągać nietuzinkowe efekty – prace prezentują się zjawiskowo. To produkt, w którym zakochają się także rodzice! Pastelowanie bywa pozytywnie uzależniające!


Tkanina z marzeń 

Wybierz jeden z zestawów kreatywnych z pastelami i żelówką do tkanin w roli głównej. Do wyboru pozostaje komplet ze: skarpetą mikołajkową, ekotorbą, piórnikiem, czapeczką, koszulką lub bez dodatku tekstyliów – wtedy samodzielnie dokup ubranie w typie basic. Pastele ozdobią także trampki, worek na kapcie, poszewkę, ulubiony obrus. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Dzięki takiemu rozwiązaniu maluch może mieć garderobę i akcesoria z prawdziwego zdarzenia – z ulubionym motywem lub hasłem! Twórz na własnych zasadach i wyróżniaj się z tłumu.
Moc skupienia 

Twoje dziecko potrzebuje wyciszenia? Szukasz prezentu, który również przyda się Tobie i sprawi, że rodzinnie spędzicie popołudnie. Nie ma nic lepszego niż wspólne… kolorowanie. Po ciężkim dniu w pracy czy szkole, czynność kolorowania pomaga zapomnieć o problemach, jakie przeżywaliśmy wcześniej oraz daje sposobność na totalne uspokojenie i zaangażowanie się w zupełnie coś nowego. Skierowanie myśli w inne rejony to gwarancja odstresowania i relaksu. Serio, to działa. W zestawie znajdziecie antystresową kolorowankę dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz kredki ołówkowe, które mają cudowne kolory i się nie łamią!
Artysta wspaniały

Rzecz dla starszaków i młodzieży! Aquash, kredki akwarelowe i bloczek! To zestaw totalny i niestandardowy. Bo jak inaczej nazwać narzędzia, które pomogą wykonać profesjonalne dzieło godne prawdziwego artysty? Kredki rozmywamy za pomocą pędzelka wodnego, tworząc iście melancholijne i epickie ilustracje, pejzaże czy portrety. Jeśli twoje dziecko zachwyca się pracami z Instagrama, teraz samodzielnie może przygotować autorskie ilustracje, na przykład modowe. Aquash to magiczne narzędzie, które wspiera młode talenty i ułatwia uzyskanie nietuzinkowych efektów!
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>