Nowość! Zestaw z workiem i pastelami!

lis

27

2017

Nowość! Zestaw z workiem i pastelami!

Przedstawiamy kolejną nowość w portfolio marki Pentel! To komplet w bardzo rozsądnej cenie. Idealny dla przedszkolaków i uczniów, fanów worków wszelkiej maści. Taki worek to fajna rzecz – można go wziąć ze sobą na wycieczkę rowerową, na zakupy, na zajęcia dodatkowe, do szkoły na lekcje wychowania fizycznego i do przedszkola jako schowek na kapcie.

W zestawie znajdują się prócz worka, pastele do tkanin w siedmiu soczystych kolorach! To niezwykłe akcesorium do ozdabiania odzieży, tekstyliów i dodatków. Instrukcję użytkowania znajdziecie na naszym kanale na youtube.

"> " />

Jak ozdobić worek? Najlepsze pomysły to te związane z zainteresowaniami. Jeśli Twoje dziecko uwielbia SpongeBoba to już wiesz, jak powinien wyglądać Wasz worek. Jeśli pasjonuje się piłką nożną lub uwielbia psy to też sprawa przesądzona. Worek można podpisać imieniem dziecka, aby jeszcze bardziej spersonalizować przekaz. 


Pastele łatwo nakłada się na tkaninę, ale warto posiłkować się białą kartką, aby nie pobrudzić wzoru od pasteli. Pastelujemy raz przy razie, tak aby uzyskać wyrazisty przekaz. Wcześniej warto naszkicować swoją aplikację. To świetna zabawa dla dziecka i dla całej rodziny. Wszystko zależy od wieku pociechy. Młodsze dzieci na pewno potrzebują nadzoru rodzica, te starsze poradzą sobie i wykonają samodzielnie cały motyw od a do z! 


Najnowszy zestaw to świetny pomysł na prezent na mikołajki, na Boże Narodzenie czy na urodzinki. Ładni się prezentuje w kolorowym pudełku. Pastele starczą na wiele zastosowań i ozdobią jeszcze niejedną koszulkę czy ekotorbę! Z drugiej strony wybierając ten komplet, można wyczarować kilka podarunków dla najbliższych. Oczywiście po zaopatrzeniu się w stosowne basic’owe akcesoria (bawełniane torby, białe trampki, czapeczki), tekstylia (obrusy, poszewki), ubrania (koszulki, bluzki).

<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>