Prezentownik – najlepsze prezenty dla dzieci!

gru

12

2017

Prezentownik – najlepsze prezenty dla dzieci!

Gwiazdka już całkiem niedługo! Maluchy lubią znaleźć pod choinką coś naprawdę wyjątkowego. Fantastyczny prezent nie musi być wcale drogi, ani wymyślny. Ma posłużyć na długi czas, uradować dziecko i sprawić, że poczuje się wyjątkowo. Podarunek powinien też mobilizować malucha do zabawy i pracy twórczej – liczy się nie tylko natychmiastowo efekt wow, ale przede wszystkim funkcjonalność. Prezenty od marki Pentel pozostają z dzieckiem na dłużej i uczą je jak kreatywnie spędzać czas. Zobaczcie, co przygotowaliśmy! 


1. Długopisy żelowe Dual Metallic – są idealne do ozdabiania papieru, a nawet drewna! Dzięki nim samodzielnie można przygotować zaproszenia, bileciki prezentowe, zaawansowane ilustracje i ozdoby świąteczne. Tusz jest podwójnie napigmentowany w związku z czym kreska mieni się dwoma kolorami! Efekt? Biżuteria na papierze!

2. Zestaw pasteli do tkanin z piórnikiem, szablonami i żelówką to pomysł na wystrzałowy przybornik do szkoły! Komplet ten zachęca do błyskawicznego działania, a co najważniejsze, jego zawartość starczy na wiele innych realizacji.

3. Zestaw bardzo świąteczny. Skarpeta, którą można wypełnić drobnymi upominkami to doskonała zabawa, a do tego ozdoba domu! Zostanie z Wami na wiele lat. Tym bardziej, że sami ją ozdobicie! To produkt, który jest świetnym dodatkiem do prezentu, a pastele wykorzystacie do ozdabiania koszulek lub ekotoreb!

4. Komplet z bloczkiem, aquashem i kredkami akwarelowymi docenią starsze dzieci. To dzięki tym akcesoriom są w stanie wykonać profesjonalne pejzaże akwarelowe, ilustracje modowe, czy portrety. W zgodzie ze sobą i trendami mogą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i odkryć w sobie nowe talenty!

5. Prezent dla całej rodziny. Kredki i antystresowa kolorowanka idealna na zimowe wieczory. Nie tylko relaksuje, ale wypełnia długie godziny ciekawym i wkręcającym zajęciem. Tutaj każdy odnajdzie swoją niszę. Dzieci łatwiejsze strony z większymi elementami, dorośli bardziej szczegółowe mandale!

<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>