Kreatywny prezent na Dzień Dziecka! Top 5

maj

25

2018

Kreatywny prezent na Dzień Dziecka! Top 5

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka? Takie, które szybko się nie znudzą, rozwiną nowe umiejętności i otworzą nowe światy! Artykuły plastyczne, a zwłaszcza zestawy uruchomią nie tylko wulkan kreatywności, ale mogą stać się początkiem wyjątkowej przygody ze sztuką! 


Zestaw do nauki rysowania postaci

To propozycja dla dzieci, które chcą doskonalić technikę rysowania. W komplecie znajduje się książeczka, w której tłumaczymy, jak narysować np. oczy, usta, nos, włosy, ruch, by oddawały emocje i były wyjątkowe. Rysunki i opisy są łatwe w odbiorze i dają pełen obraz, jednocześnie zdradzając triki i patenty skracające drogę zgłębienia sztuki rysowania bohatera z krwi i kości. W zestawie dodatkowo kredki ołówkowe, ołówek automatyczny do szkicowania i wysokiej jakości gumka do ścierania! Czyli wszystko, co potrzebne, aby działać i to natychmiastowo!Zestaw do nauki letteringu 

Coś dla starszych dzieci, szczególnie tych, które zainteresowane są nowoczesnymi technikami plastycznymi! Sztuka pięknego pisania, kaligrafowanie, lettering – to ostatni krzyk mody, nie tylko instagramowej! Z naszym poradnikiem szybciej i przyjemniej wejdziecie w świat zawijasów i precyzyjnie stawianych liter! Już 10-letnie dzieci potrafią w mig załapać tę metodę i snuć swoje niesamowite historie w bardzo wysublimowanej formie! To sprawdzone i przetestowane! W komplecie znajdziecie także cztery wyjątkowe brushe – Touch Pen SES15, z elastyczną końcówką ułatwiającą manewrowanie dłonią i stawianie to cienkich, to grubszych linii!


Zestaw do tworzenia magicznych aplikacji 

Cztery długopisy żelowe i dwie ozdoby drewniane do samodzielnego dekorowania – to wszystko w jednym intrygującym pudełku! Brokatowe tusze są na tyle niezwykłe, że zmieniają kolory w zależności od kąta widzenia i koloru papieru. To czysta maga! Dzięki temu dziecko stworzy niepowtarzalne kartki, zaproszenia, laurki czy ozdoby! Żelpisy Dual Metallic nadają się nawet na drewno! Cudownie mienią się na jego powierzchni i wyglądają niesamowicie! To komplet dla spragnionych nowych możliwości plastycznych fanów i fanek niecodziennych efektów wizualnych i piewców rękodzieła!
Narzędzie do tworzenia komiksów 

Nowy GFKP ma designerską, czarno-szarą obudowę. Nie tylko świetnie wygląda, ale przede wszystkim wciąż pozostaje kultowym przyborem artystów z całego świata, którzy tworzą komiksy i prace w stylu mangi. To fantastyczny pomysł na prezent dla nastolatka, który interesuje się komiksami i grami, a przy okazji tworzy swoje autorskie wersje bohaterów. Elastyczna końcówka, mocny tusz, wygodna forma aplikacji, kompaktowy rozmiar – to zalety, które doceni każdy, bez wyjątku. Tusz schnie, nie rozmywa się, ani nie rozlewa. Po prostu sztos!

Zestawy do ozdabiania ubrań 

Jest ich kilka. Różnią się elementem garderoby lub akcesoriami, które są przygotowane do kolorowych popisów. Bez względu na wiek, spodoba się każdemu. Dziecko odnajdzie tutaj cząstkę siebie. Tworząc własnoręcznie aplikacje na koszulkę, samodzielnie decyduje o efekcie końcowym i z dumą może nosić ubrania dopasowane do własnego widzimisię! To przyjemna, kolorowa zabawa dla każdego! Pełna śmiechu i radości, a co najważniejsze – pełna kreatywności! Z czapeczką, piórnikiem, workiem na kapcie, koszulką, ekotorbą – wybór należy do Ciebie!
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>