Zrób prezent na Dzień Dziecka! Top 3!

maj

29

2018

Zrób prezent na Dzień Dziecka! Top 3!

Podarunki dla malucha można wykonać samemu! Potrzebna jest wyobraźnia, pomysł i narzędzia plastyczne, które umożliwią niebanalne popisy! Dla rodzica to także świetna okazja, by poczuć się radośnie jak za dawnych lat – z ołówkiem, kredką czy pastelem w dłoni! 

Zabawy plastyczne pomagają odreagować stresy dnia codziennego, pobudzają kreatywność, a do tego gwarantują stworzenie prac jedynych w swoim rodzaju! Dziecko na pewno doceni starania rodziców i z dumą zaprezentuje niepowtarzalne efekty tych rodzicielskich prac.


Zrób t-shirt! 

Z ulubionym bohaterem z bajki, a może z wymyślonym stworkiem? Na twojej autorskiej koszulce może znaleźć się co dusza zapragnie – hasło, rysunek, a może i hasło, i rysunek? Ograniczeniem pozostaje jedynie wyobraźnia! A tak jak wiadomo, jest niezmierzona! Aby dokonać tego dzieła, wystarczy zestaw z pastelami do tkanin, markerem i koszulką. Jeśli masz już t-shirt możesz wybrać komplet podstawowy! Pastele przyjemnie nakłada się na materiał, ale uwaga! Warto skorzystać z poradników znajdujących się na naszym kanale na youtube. Tam pokazujemy, jak prawidłowo obchodzić się z tego typu przyborem. Dodatkowo rekomendujemy użycie szablonu lub szkicu, co znacznie przyspieszy i ułatwi kolorowe zadanie!


Udekoruj pokój! 

Wciąż modne są drewniane dodatki do wnętrza. Tak się składa, że w portfolio marki Pentel pojawiły się żelpisy Dual Metallic, za pomocą których można udekorować drewniane zawieszki i drobne elementy. Długopisy brokatowe nadają się także do stworzenia atrakcyjnej kartki z życzeniami, czyli dwa w jednym! A może kartka z życzeniami na drewnie? Dlaczego nie? Kolory mienią się aż dwoma odcieniami, ponieważ zawierają dwa pigmenty w tuszu! Dual Metallic są po prostu wyjątkowe i magiczne! Dostępne w zestawie z ozdobami z drewna lub bez dodatków! Maluch będzie urzeczony…!

Ozdabiaj akcesoria! 

Piórnik z piratami lub worek na kapcie z imieniem i ukochaną biedronką? Każde dziecko ma swoje ulubione motywy, zainteresowania i zachcianki. Teraz możesz je spełnić, nakładając samodzielnie aplikacje na wybrany materiał. W naszych zestawach możesz udekorować na przykład piórnik szkolny lub worek na obuwie zmienne! Twój szkrab będzie się odróżniał i z dumną nosił przygotowane przez ciebie cuda! To dla niego świetna nauka – rękodzieło pokazuje siłę rąk, potęgę samodzielności i kreatywności. Do dzieła!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>