Superbohaterowie! Superkredki!

lis

5

2018

Superbohaterowie! Superkredki!

Dzieci lubią jak wszystko jest super! Dla nich liczą się odlotowe rzeczy i zdarzenia. I tak, wakacje niech będą super, urodziny też muszą być super, jak rysunek to koniecznie – super! Stąd fascynacja superbohaterami i superprzyszłością! To wdzięczne tematy godne narysowania, oczywiście superkredkami! 

CB8, czyli superkredki rysują same superrzeczy! Mają superwytrzymałe grafity, odporne na superdociskanie przez superdzieciaka, który jeszcze nie ma takiego wyczucia jak dorośli i rysuje całym sobą, w związku z tym nie łamią się tak łatwo, nie trzeba ich ciągle ostrzyć, przerywając superzajęcia! Najważniejsze jednak, że mają superkolory, które nie blakną, są superwyraziste – a to podoba się superdzieciakom, które nie lubią rozwiązań na pół gwizdka. CB8 są oprawione w superwygodną dla dłoni oprawę – można nimi rysować do woli i przez wiele kwadransów, a nawet godzin. 


Supertematy 

To równie ważna sprawa. „Mamo, tato porysuję, ale nie wiem co?”, taka niepewność zdarza się nawet najbardziej wytrawnym superplastykom. Supertematy nie leżą wszędzie. Nie znajdziesz ich na półce, ani na kanapie. Są kwestią momentu, wczucia się w klimat chwili, w nastrój dnia. Ale zawsze jest jeden pewniak – superbohaterowie. To działa, niemal zawsze! „Narysuj superbohatera, superbohaterkę!”. Dzieci lubią się z nimi utożsamiać i widzą w nich część siebie!


Innym razem narysujcie superauto przyszłości lub superdom, superkomputer, supertelefon. Zaprojektujcie, wymyślcie, stwórzcie coś, czego nie ma, a co może być. I to wszystko superkredkami z superuśmiechem na twarzy! 


Superkredki są super, bo: 

- mobilizują do superkreatywnych działań 

- inspirują do abstrakcyjnego myślenia

- ćwiczą umiejętności manualne 

- pomagają w nauce kolorów 

- uwrażliwiają na wizualną stronę rzeczywistości 

- dają sporo frajdy i zabawy 

- uczą precyzji i supersamodzielności

<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>