Prezenty dla dzieci na mikołajki 2018

lis

27

2018

Prezenty dla dzieci na mikołajki 2018

Czas na mikołajkowe inspiracje prezentowe dla dzieci! Jak zawsze stawiamy na podarunki, które rozbudzają wyobraźnię, mobilizują do twórczego działania i pomagają kształtować umiejętności manualne. No to start! 


Komplet magiczny, czyli Dual Metallic K110 

To świetna wprawka przed samodzielnym tworzeniem dekoracji świątecznych! Żelpisy brokatowe mają pewną przewagę nad innymi dekoracyjnymi długopisami: mienią się aż dwoma kolorami (za sprawą dwóch pigmentów) i mogą być stosowane na drewnie! Mają fantastyczne mocne kolory, które magicznie wibrują i przykuwają spojrzenia. To taka biżuteria na papierze – spodoba się małym i tym starszym srokom :) W zestawie ozdoby do dekorowania!


Zestaw do nauki rysowania 

Komplet dla ambitnych dzieci, które pragną rozwijać swoje zdolności rysunkowe. Krok po kroku uczymy, jak prowadzić rękę, aby postacie były pełne życia i emocji. Jak narysować smutek, śmiejące się oczy, uszy, zęby i usta? Z naszym „Kursem rysowania postaci”, każde starsze dziecko w mig poczyni postępy! To niesamowite, że istnieją takie patenty!!! Cała rodzina będzie zaskoczona! W komplecie znajduje się także ołówek, gumka i kredki!
Pastele – radosne metamorfozy 

To pewnik! Zawsze trafiony. Zestawy z torbą, koszulką lub piórnikiem oraz z pastelami do tkanin i żelówką do konturowania i dodawania detali to wspaniały prezent, który zaangażuje każdego malucha czy starszaka do kreowania niekonwencjonalnych wzorów na ubraniach, tekstyliach i dodatkach! Po dokupieniu większej ilości koszulek czy innych części garderoby zapewnicie sobie i najbliższym nietuzinkowe, a co najważniejsze niepowtarzalne podarunki – funkcjonalne i zarazem od serca!
Barwne orzeźwienie

Niezastąpione pastele olejne – uwielbiane przez dzieci i dorosłych na całym świecie! Dają sporo możliwości plastycznych, uwrażliwiają na piękno otaczającego nas świata, mobilizując do artystycznych popisów największego leniuszka! Ich soczyste, żywe kolory i przyjemna konsystencja umożliwia eksperymentowanie, ćwiczenie manewrowania dłonią, rozpoznawanie kolorów i przede wszystkim pastelowanie z wyobraźni! Bezpieczny skład kredek to ich wielki atut!
Błogie kolorowanie 

Rodzinna kolorowanka o różnych stopniach trudności, zajmie na długie godziny zarówno dziecko, jak i dorosłych. Sympatyczne obrazki przeplatane skomplikowanymi motywami to świetny sposób na wyciszenie po całym dniu harców w przedszkolu, ciężkim dniu w szkole czy w pracy. Jesienią i zimą to zestaw obowiązkowy. Przyda się dobry humor, duży stół, przyjemna muzyka w tle i bycie razem! W komplecie znajdują się fantastyczne, wytrzymałe na dociskanie kredki ołówkowe!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>