Pastele XXL!

sty

27

2019

Pastele XXL!

Szaleństwo na nartach? Zabawa na sankach? Górskie wędrówki? A może bitwa na śnieżki i lepienie bałwana? Po takich aktywnościach przyda się chwila spokoju i twórczego działania! 


Dzieci, które spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu i są aktywne, chętnie przystępują do prac plastycznych. To dla nich chwila relaksu i sposobność na prezentację swoich manualnych umiejętności. Z myślą o tych starszych i młodszych użytkownikach powstały pastele olejne, które od wielu już lat inspirują miliony dzieci na całym świecie. W wersji XXL przypadną do gustu maluchom, które zaczynają swoją przygodę z rysowaniem i chcą ją rozwijać– są niezwykle wygodne w trzymaniu, a do tego zawierają 50% więcej materiału niż te klasyczne. Są bezpieczne dla małych dzieci, mają przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadzają i można z nimi wyczyniać cuda (cieniować, rozmazywać, mieszać kolory)! Te zaś są cudownie soczyste i zwracają na siebie uwagę! Mogą być używane zarówno na sucho, jak i na mokro! Do wyboru 12 lub 24 kolorów! 


Pastele olejne są fantastyczne zarówno do kreatywnego gryzmolenia, jak i rysowania postaci, przedmiotów, zjawisk atmosferycznych, słowem – wszystko zależy od autora i jego wyobraźni! Manewrowanie końcówką to czysta frajda, poprzez nacisk dłoni młody artysta wyznacza grubość kreski! Do dzieła!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>