Pastelowa ekotorba

wrz

26

2017

Pastelowa ekotorba

Siatki, reklamówki, foliówki – każdy ma na nie swoją nazwę. Już od dłuższego czasu – na szczęście – obserwujemy cudowne zjawisko odchodzenia od szkodliwego rytuału dokładania do zakupów foliówek właśnie. Stąd moda na bawełniane ekotorby, które mogą pełnić wiele funkcji!


Przede wszystkim są niezwykle funkcjonalne – wystarczy je zawinąć w kłębek lub jak kto woli ułożyć w kostkę i wrzucić do torebki. Ważne by mieć ją zawsze przy sobie – wszak nie wiadomo, kiedy pojawi się potrzeba dokupienia kilku lub kilkunastu smakołyków do lodówki. Tym samym chronimy się przed nieplanowanym zakupem reklamówki. Największy wpływ na środowisko naturalne mają codzienne zachowania. Jeśli wyeliminujemy z naszego życia szkodliwe przyzwyczajenia i z atencją podejdziemy do tematu segregowania śmieci i ograniczenia plastiku, wszyscy na tym zyskamy…


Ekotorba nie musi być wcale nudna i przewidywalna. Ze spokojem może wpasować się w rozmaite stylizacje lub wyrażać nasze podejście do mody czy świata. Pamiętajcie, jeśli my będziemy ich używać – nasze dzieci wezmą dobry przykład i bykiem spojrzą na plastikowe worki!


Proponujemy kreatywny zestaw do ozdabiania ekotorby! Znajdziecie w nim pastele i żelówkę do tkanin, torbę (!!!) i szablony z alfabetem. To one pomogą Wam w stworzeniu ciekawego, zabawnego lub zadziornego hasła! Praca z pastelami jest niezwykle przyjemna, a ich kolory wykreują niekonwencjonalny wzór. Jak tego dokonać? Oto filmowa instrukcja!

"> " />

Ekotorbę mogą nosić wszyscy! Dzieci i dorośli – jest niesamowicie uniwersalna i funkcjonalna. Pomieści brokuły, pomidory i ziemniaki, ale także nowe spodnie i kosmetyki. Nada się do przenoszenia dziecięcych niezbędników, jest doskonała w podróży i podczas wyjścia do pobliskiej biblioteki.
Co robić, aby była niepowtarzalna? Nanieś na materiał swój wymarzony wzór lub hasło (instrukcja wyżej) i ciesz się nią podczas każdego wyjścia na zakupy! Do dzieła!

<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>