Markerowe popisy

mar

22

2017

Markerowe popisy

Markery MMP20 są stworzone do ozdabiania, snucia autorskich historii na niekonwencjonalnych powierzchniach. Szkło, metal, plastik, guma, papier – znajdą się w wielu sytuacjach, by zmienić bieg zdarzeń. Są idealne do produktów basic – białych, bez żadnej grafiki lub jedynie z konturami jakiejś fabuły. 


Nie tylko na prezent, ale może właśnie po to (Wielkanoc niedługo!), warto zaopatrzyć się w takie niedrogie przedmioty użytku codziennego – miseczki do owsianki, kubki na kakao, filiżanki do herbaty, wazony na żółte tulipany, doniczki na zadziorne kaktusy, słoiki do przechowywania orzechów i ozdobić je według własnego widzimisię! To nic trudnego! 


Markery MMP20 mają bardzo ładne, soczyste kolory, które pięknie kontrastują z czarnymi konturami. Barwę łatwo i przyjemnie nakłada się na powierzchnię. Radzę to robić raz przy razie, punktowo, wtedy najładniej wychodzi. Zużywają się do ostatniej kropli uszu (dzięki sprytnemu mechanizmowi), nie zawierają szkodliwego dla zdrowia i środowiska ksylenu, są fantastyczne dla maniaków rękodzieła i artystów-amatorów. Co najważniejsze, takie własnoręcznie udekorowane przedmioty wnoszą cząstkę nas i sprawiają, że otoczenie przestaje być przewidywalne.  << POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>