Prezenty na Wielkanoc dla całej rodziny

kwi

3

2017

Prezenty na Wielkanoc dla całej rodziny

Na tak zwanego Zajączka kupujemy drobne upominki, a że rodziny bywają liczne, warto zaopatrzyć się w worek kolorowych produktów, które sprawią radość każdemu i w każdym wieku.


Dla synka


Dla malucha najlepsze będą grube pastele olejne GHT, które przystosowane są do małych rączek. Są masywniejsze i jeszcze bardziej intensywne. Starszakowi polecamy rozmiar tradycyjny pasteli, ale w większej ilości barw. Pastele kradną serca dzieci na całym świecie i katalizują je do intensywnego rozwoju plastycznego – kształtują zdolności manualne, uczą rozróżniania barw i wrażliwości na niuanse wizualne.


Dla córki


Kredki akwarelowe w towarzystwie aquasha zmalują cuda. Dostępne osobno lub w zestawie z bloczkiem pomogą stworzyć przepiękne pejzaże, ilustracje modowe i portrety. Każda mała dziewczynka, ale także nastolatka będzie zachwycona tymi niekonwencjonalnymi możliwościami. Okazuje się, że kredki akwarelowe subtelnie rozmazane za pomocą pędzelka wodnego, dają w pełni profesjonalny efekt, który dodatkowo pobudzi do działania i wskaże drogę do kreatywnego spędzania czasu z dala od smartfonów czy komputera.
Dla żony


Na zakupy ciuchowe, na wyjście na lokalny targ, do sklepiku osiedlowego czy na spacer z dziećmi – ekotorba musi być! Nie dość, że jest ekologiczna, to pomieści wiele dobrego. Najlepiej jeśli dobrze wygląda i jest choć trochę niestandardowa. Zestaw z torbą bawełnianą, pastelami i długopisem do tkanin może obudzić w każdej kobiecie pasję do ozdabiania. Kto wie, może podarunek stanie się źródłem nowej pasji? W końcu każdy z nas ma duszę artysty, tylko trzeba ją w sobie odkryć...Dla męża


NLF50 przyda się do wszelkich prac związanych z majsterkowaniem. Do oznaczania rozmaitych powierzchni i przedmiotów. Na drewnie, gumie, metalu, papierze, szkle – mocny, permanentny tusz pomoże w kreowaniu nowych obiektów i przestrzeni. Dlaczego jest innowacyjny? Posiada tłoczek, który dopompowuje płynny tusz do końcówki. Cechuje go bardzo długa linia pisania, dwukrotnie dłuższa niż w standardowych markerach. A do tego nie zawiera szkodliwych substancji – Ksylenu i Toluenu. To dlatego spodoba się nawet tym najbardziej wymagającym tatom.


Dla kuzynki designerki


Ołówek ołówkowi nierówny. Ale jest niezbędny, to fakt. ORENZ to prawdziwy majstersztyk. Najpierw się spodoba – smukły korpus wpada w oko, a następnie zrobi furorę na papierze… Jeśli w Twojej rodzinie jest grafik, projektantka czy architekt, koniecznie wybierz dla tej osoby ORENZ w odpowiedniej grubości grafitu. Magia tego modelu to system prowadnicy, która uniemożliwia łamanie się rysika. Czary-mary? Nie, to tylko zmyślna technologia.
Dla kuzyna artysty


Każdy rysownik ucieszy się z brusha kieszonkowego GFKP! Wiadomo. To kultowe narzędzie do tworzenia komiksów, ilustracji, kaligrafii i prac w stylu japońskiej mangi. Jest niezwykle komfortowy w użytkowaniu, a w nowym kolorze korpusu wygląda niesamowicie! Elastyczny pędzelek zapewnia cały bukiet możliwości i popisowe wygibasy! Nic dziwnego, że brush nie ma żadnej konkurencji.
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>