Prosta ozdoba do pokoju

wrz

27

2017

Prosta ozdoba do pokoju

Jesień postrzegana jest jako czas świadomego wycofania, zakopania się w sobie i swoim domu. Wczesna jesień jest jednak nieco inna od tej, która czeka nas w listopadzie… Początek jesieni to także czas zmian. Wtedy mamy siłę na przygotowanie przestrzeni tak, aby móc rozsmakować się w niej, gdy przyjdzie prawdziwa słota. Jak najprościej ozdobić przestrzeń, która trochę nam się znudziła? 

Kluczem do prostych, ale bardzo przyjemnych metamorfoz są… dodatki! Najlepiej takie, które sami przygotujemy. Tym razem postawimy na ramki i kolorowe grafiki do pokoju dziecięcego, ale nie tylko! 


Potrzebujemy:

- ramkę 

- gotowy wzór do pokolorowania

- kartkę i pisak, jeśli sami przygotujecie grafikę 

- kolorowankę relaksowankę, jeśli wybierzecie tę opcję 

- długopisy żelowe w rozmaitych kolorach
Tak naprawdę wyjść jest wiele. Od samodzielnego stworzenia wzoru – tutaj wystarczy pomysł, czarny marker lub pisak i gotowe, przez gotową grafikę (do kupienia w wielu sklepach z dodatkami do domu), po wybór jednej z plansz kolorowanki antystresowej. Ja akurat miałam pod ręką, gotową rzecz (prezent) i cały bukiet żelowych cudeniek! Tak to prawda, to długopisy, ale te z linii EnerGel, model BL77 mają magiczne właściwości:


- nie rozmazują się

- szybko wysychają 

- mają bardzo wyrazisty tusz 

- kolory nie blakną 

- bardzo przyjemnie się nimi pisze/rysuje/koloruje 

- występują w bardzo szerokiej gamie aż 12 kolorów!
Co robimy? Po prostu kolorujemy nimi wcześniej przygotowany wzór. Tak, aby było kolorowo, soczyście i radośnie. Takie dodatki pięknie prezentują się we wnętrzach, gdzie główną rolę pełnią jednokolorowe ściany, białe meble i minimalistyczne stylizacje.<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>