Metamorfoza wnętrza z MMP20

paź

25

2017

Metamorfoza wnętrza z MMP20

Jeśli macie ochotę na remont, planujecie nieco zmienić swoje mieszkanie lub właśnie się przeprowadzacie, wypróbujcie MMP20. To markery olejowe do dekorowania rozmaitych powierzchni. Nadają się na plastik, gumę, drewno, papier, szkło i metal. Aby nie wydawać fortuny na drogie dodatki, można samemu pobawić się w dekoratora i wziąć sprawy w swoje ręce.


Dodatki czynią różnicę


Okazuje się, że do pełni szczęścia nie potrzebne są spektakularne zmiany. Już te kosmetyczne wzbudzają w nas wielkie zadowolenie, odświeżają atmosferę i wprowadzają nową jakość w nasze cztery kąty. Nie trzeba burzyć ścian, aby dobrze się poczuć we własnym domu. To normalne, że po pewnym czasie zaczynamy nudzić się swoim wnętrzem i potrzebujemy zmian. 

Jeśli marzysz o lekkim liftingu otoczenia, wprowadź nowe dodatki, udekoruj te, które już masz lub zalegają ci w szafie. Markery olejowe są niezwykle komfortowe w użyciu, mają piękne wyraziste kolory i nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji. Łatwo się je aplikuje i rozprowadza po wybranej powierzchni. Tym sposobem można ozdobić nawet płytki!

Świetnie sprawdzają się na gładkich, jednokolorowych powierzchniach, białych, przezroczystych, a nawet ciemnych. W przypadku tych ostatnich warto postawić na metaliczne kolory. Fantastycznie kontrastują i dają piękny połysk. To właśnie odcienie złota i srebrna, bieli i czerni dedykowane są stylizacjom, które mają dać nieco bardziej elegancki efekt. Kolory soczyste, żywe – seledynowy, różowy, żółty, niebieski – to barwy, które odżywiają i pobudzają do działania. Pokochają je na pewno dzieci, ale nie tylko. Odcienie mięty i różu to najmodniejsze tonacje ostatnich miesięcy! 

Mieszkaniowe (r)ewolucje


Jeśli w salonie, sypialni czy kuchni dominują stonowane kolory i minimalistyczne aranżacje nie zaszkodzi dodać coś od siebie. Rękodzieło ociepla wnętrze, sprawia, że mieszkanie nabiera rumieńców, nie jest tak bezdusznie poukładane. To dlatego tak fajnie wyglądają przedmioty zrobione przez samych właścicieli. Nietuzinkowa półka, recyklingowy stolik, fotel z odzysku, własnoręcznie udekorowane wazony, doniczki, skrzynki, pudełka. Właśnie do tego służą MMP20! Pomoże postawić przysłowiową kropkę nad „i” w domu, w którym zabrakło naszego „wewnętrznego kodu”. 

W portfolio marki Pentel pojawiły się zestawy z markerami olejnymi w roli głównej. W jednym z nich – bardziej stonowane i eleganckie kolory MMP20 – biały, złoty i srebrny, w drugim nieco bardziej zwariowane: żółty, seledynowy i różowy. W obu znajdziecie katalog inspiracji i świecznik gotowy do dekorowania. Oto próbka możliwości, może Was zainspirujemy?  


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>