Test zestawu ze świecznikiem – MMP20-WXZ

lis

8

2017

Test zestawu ze świecznikiem – MMP20-WXZ

Najprzyjemniejsza część weekendu to prace plastyczne z dziećmi. Rękodzieło to taki rytuał, szczególnie jesienią i zimą, kiedy na dworze zimno i ciemno. Tym razem mieliśmy cel – imieniny ulubionej cioci. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, bo zestaw markerów olejowych MMP20-WXZ taki właśnie jest – pomaga wyczarować cuda! W komplecie prócz markerów w kolorze białym, złotym i srebrnym znajdziecie świecznik i katalog inspiracji. Ten ostatni pomógł nam w wyborze wzoru. To tam można znaleźć niebanalne realizacje. Tym razem musi być magicznie, wszak ciocia taka jest – elegancka, ale z głową w chmurach. 

Kolory markerów to moje ulubione. Tutaj nie ma miejsca na rozczarowanie. Efekt zawsze będzie olśniewający – te barwy mienią się i kradną spojrzenia. Świetnie wyglądają na przezroczystym i matowym tle, w sumie nie ma powierzchni, na której by się nie sprawdziły. Guma, plastik, metal, drewno, szkło i papier – zawsze wyglądają imponująco. Zasługą jest wyrazisty tusz, który w przypadku barwy srebrnej i złotej nabiera charakteru biżuteryjnego. To markery stworzone do ozdabiania przedmiotów codziennego użytku. Doniczki, płytki, skrzynki drewniane i plastikowe, ilustracje – tylko wyobraźnia jest ograniczeniem.Manewrowanie markerem i nakładanie koloru jest komfortowe i łatwe. Jedynie podczas uruchomienia należy potrząsnąć nim i poczekać aż tusz spłynie do końcówki (trzeba wykonać na sucho kilka pociągnięć). Reszta zależy od fantazji.  


Markerujemy raz przy razie, aby tusz dobrze pokrył powierzchnię. Kolory z tego zestawu pięknie prezentują się także na ciemnym tle i ładnie rozprowadzają się na powierzchni szklanej, tak wygodnie jak na kartce papieru. Oczywiście należy uważać, by podczas używania markerów nie zetrzeć swojego wzoru. Kolory są intensywne, do czego jeszcze można ich użyć? Na przykład do dekorowania małych figurek zwierzaków, doniczek, ramek do zdjęć, płytek dekoracyjnych. To zestaw idealny na prezent, ale też źródło podarunków dla wielu osób :-)Inna realizacja: 

<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>