Kreatywne prezenty na mikołajki!

lis

24

2017

Kreatywne prezenty na mikołajki!

Oto inspiracje prezentowe dla dorosłych, starszych dzieci i młodzieży – bo każdemu na Mikołajki należy się coś od serca!


Zestaw dla kreatywnych 

Osoby, które samodzielnie kreują przestrzeń wokół siebie muszą być bardzo szczęśliwe. Nie dość, że mają wpływ na to, jak wygląda ich otoczenie, to jeszcze podczas samego aktu tworzenia, relaksują się i zapominają o troskach dnia codziennego. Jeśli w Twoim otoczeniu jest taka kreatywna osoba, podaruj jej komplet, w którym znajdują się markery olejowe, katalog inspiracji i świecznik. Całość została tak skomponowana, aby umożliwić natychmiastowe działanie. Autorsko ozdobione świeczniki przydadzą się na długie jesienno-zimowe wieczory!

Szczypta luksusu 

Pióro Bl2007 to szczyt elegancji. Z jednej strony to model z niezawodnej, kultowej już linii EnerGel (innowacyjne tusze, które szybko wysychają), z drugiej zaś niezwykle wyszukany, jeśli chodzi o obudowę. Została ona pokryta chropowatą warstwą lakieru, co przekłada się na komfort pisania i świetną prezencję. Do wyboru pozostają fantastyczne matowe odcienie: bieli, srebra, czerni, granatu i marsjańskiej zielni. To idealny manager pen dedykowany osobom, które na co dzień udają się na ważne spotkania i potrzebują pięknego, ale i niezawodnego pióra.Artyści w potrzebie 

Każdy ilustrator, rysownik, artystka ucieszy się z kultowego już brusha kieszonkowego GFKP! To niezbędnik w każdej pracowni, także tej domowej. Umożliwi tworzenie prac w stylu mangi, komiksów, ilustracji modowych i innych niezliczonych kombinacji. Jest solidny i kompaktowy – idealny do pracy w terenie. Ułatwi i uprości skomplikowane czynności, pozwalając skupić się na tej przyjemnej, kreatywnej części procesu twórczego.
Błysk na kartce 

To kolejne akcesorium do twórczych popisów. Tym razem brokatowe szaleństwo. K110 to mieniące się dwoma kolorami długopisy żelowe, z dwoma pigmentami, którym zawdzięczają te magiczne właściwości. Świetne do dekorowania, przygotowywania autorskich kartek okolicznościowych, bilecików na prezenty, zaproszeń czy ilustracji. Ich możliwości zmobilizują największego sceptyka do działań artystycznych i rękodzieła. K110 pięknie udekorują też drewno, np. drewniane zawieszki!


Dotyk doskonałości 

Pentel Touch Brush Pen SES15 to długo wyczekiwany model specjalistycznego pisaka z elastyczną końcówką, która umożliwia wykonywanie rozmaitych grubości linii. Nadaje się do kaligrafii, która jest niezwykle modna, co potwierdzają instagramowe zdjęcia, ilustracji, szkicowania, brush i hand letteringu. Komplet kilku kolorów zachwyci niejednego artystę!

<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>