Postanowienia na 2018 rok!

sty

2

2018

Postanowienia na 2018 rok!

Nie wszyscy lubią zapisywać swoje postanowienia. A szkoda, te spisane bardziej zobowiązują. Tworzą coś na kształt kodeksu, który mobilizuje nas do pewnych zachowań. Jeśli nie lubisz tego typu zabaw, a intuicyjnie wierzysz, że dzięki nim ruszysz ze swoimi celami, przygotuj się do tego odpowiednio. Może należysz do osób, które lubią otaczać się ładnymi przedmiotami? Jesteś wzrokowcem i przemawiają do ciebie rysunki, kolory, niestandardowe formy? Zadbaj o swój komfort i stwórz najlepsze warunki do tego, aby spisać swoje postanowienia. 


Wybierz: 

  • notes, który będzie zawsze przy tobie, ani za mały, ani za duży. Zadbaj o jego oprawę i solidne wykonanie – ma starczyć na cały rok! 
  • skompletuj długopisy, najlepiej kolorowe, takie którymi wygodnie się pisze i są niezawodne – polecamy wielobarwne EnerGele, które nie rozmazują się, przyjemnie się nimi notuje i nadają się do wykonywania notatek wizualnych! 
  • daj sobie czas na przemyślenie swoich potrzeb i celów. Nie mów sobie, że „musisz” coś zrobić – „chcę” brzmi bardziej zachęcająco! Nie ustawiaj za wysoko poprzeczki. Unikaj planów, którym i tak nie sprostasz. Bądź dla siebie dobry/dobra, dbaj o swoje emocje, poświęcaj czas temu, co lubisz robić i co sprawia ci prawdziwą przyjemność :-) 

U mnie musi być kolorowo, stąd obecność BL77 – to pióra kulkowe z innowacyjnym tuszem. Najważniejsze, że dostępne są w gamie aż 12 kolorów. Ja wybieram te mniej oczywiste: turkus, fiolet, pomarańczowy, brązowy, granatowy. To idealne narzędzie do wykonywania minirysunków i kolorowych notatek, które łatwiej się zapamiętuje. Już sama czynność tworzenia tego typu zapisu to prawdziwa przyjemność. Wolę cele ogólne, związane z emocjami, przeżyciami. Ale być może ty należysz do osób, które zamiast słów „jedz zdrowo”, potrzebują celu typu: schudnij 5 kilogramów? Swoją listę dopasuj do siebie – przecież to ty najlepiej znasz swoje oczekiwania i możliwości... Zaufaj sobie i baw się, przynajmniej przez kolejne 363 dni!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>