Wiosenne inspiracje – top 3

kwi

5

2018

Wiosenne inspiracje – top 3

Dobra aura za oknem to prawdziwy zastrzyk kreatywności. Mniej senni, bardziej optymistyczni, mamy coraz więcej siły na twórcze działanie! Dla tych najmłodszych i tych całkiem dorosłych przygotowaliśmy zestawienie, prosto z naszego kreatywnego działu!

Czasami, aby coś interesującego stworzyć, nie wystarczy talent, pomysł i przestrzeń do działania. Dobrze jest wesprzeć się odpowiednimi narzędziami, które rozwiną możliwości i same w sobie staną się kreatywnym zapalnikiem. Co warto wypróbować?


Doodle master!

Coraz większą popularnością cieszą się zabawne rysunki, robione gdzieś na marginesie! Odprężają, wprowadzają w dobry nastrój, pozwalają na chwilę oderwać się od pracy czy nauki. Minirysunki, twórcze „gryzmoły” mogą przerodzić się w coś znacznie poważniejszego. Poza tym coraz więcej artystów do swoich prac, często bardzo realistycznych, używa… długopisów. A na tym znamy się bardzo dobrze! Jeśli chcesz mieć wszystko pod ręką, w jednym korpusie, wybierz EnerGel 3w1 – w obudowie znajduje się czarny i czerwony wkład, a także… ołówek! Bez zmiany przyboru naszkicujesz i narysujesz, niemal jednocześnie! Drugi model wyposażony został w tusz czarny, niebieski i czerwony.


Do spontanicznego rysowania nadadzą się również, m.in. BL77, które występują w palecie 12 kolorów! Z takimi odcieniami, jak: limonka, turkus, róż, czy fiolet można już fantastycznie podziałać.Dekorator życzeń

Nie kupuj – ozdabiaj, twórz samodzielnie, dbaj o środowisko. To bardzo palące hasła! My im przyklaskujemy, tworząc zestawy, które spowodują pozytywny twórczy zamęt. Długopisy żelowe Dual Metallic, są idealne do tworzenia, np. zaproszeń, kartek okolicznościowych czy ilustracji, zarówno na papierze, jak i na... drewnie! Za każdym razem, kiedy masz okazję, nie kupuj gotowych życzeń, pod którymi wystarczy się podpisać, a chwyć kawałek kartki i wyrysuj swoje! W tuszu żelpisów znajdują się dwa pigmenty, które sprawiają, że kolory mienią się dwoma odcieniami. To czysta magia! Wyobraź sobie takie życzenia na kawałku drewna – istne szaleństwo! Dual Metalliki można stosować także do tworzenia drewnianych ozdób. Efekt – bajkowy!Wiosna na ubraniu

Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie ozdobiona koszulka, torba, trampki czy czapeczka! Stwórz dla siebie i rodziny nieprzeciętne, bo samodzielnie wykończone elementy dziennej stylizacji. Pastele i żelówka do tkanin to narzędzia, dzięki którym zaszalejesz i przywrócisz do życia dawno zapomniane t-shirty! Kiedyś były nudne, a może mają plamkę? Jeśli naniesiesz na nie zabawne hasło lub rysunek, znów zechcesz je nosić! To także sposób na uszczęśliwienie malucha, który marzy o aplikacji ze swoim ukochanym bohaterem z bajki. 

Wiosna pozwala nam na twórczą nonszalancję, odkrywa w nas nowe pragnienia i zachęca do działania!
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>