Kartka na Dzień Mamy!

maj

23

2018

Kartka na Dzień Mamy!

26 maja już tuż, tuż. W ten piękny dzień warto samodzielnie przygotować kartkę dla swojej ukochanej mamy. To fantastyczny sposób, by pokazać swoje zaangażowanie i szczere uczucia. Mama na pewno doceni nasz wysiłek, a wzruszeń będzie co niemiara! 


Co będzie potrzebne do stworzenia autorskiej kartki z życzeniami?


- kartka papieru 

- aquash 

- kredki akwarelowe 

- Pentel Touch Pen SES15 


Na początek pomysł! To od niego wszystko się zaczyna. Przypomnij sobie, co lubi twoja mama, co ją cieszy i zachwyca. Niech to będzie kartka w pełni zindywidualizowana, wasza. Kwiatki, serca, a może kropki, rośliny, drzewa, zwierzęta (dla miłośniczki psów), pejzaż (dla fanki natury) – przypomnij sobie o jej pasjach i marzeniach. W ten sam sposób potraktuj życzenia, niech będą osobiste, dopasowane do waszej relacji i pragnień mamy.


Aquash – pędzelek wodny jest idealny do wodno-kolorowych rysunków, nieco melancholijnych i intrygujących. Wystarczy wlać wodę do obudowy i za pomocą kilu pociągnięć wprowadzać rozmazane plamy czy bardziej sprecyzowane formy. Przydadzą się tu kredki akwarelowe, które są podatne na tego typu zabiegi. Całość znajduje się w zestawie kreatywnym. Jeśli pierwszy raz sięgasz, do tego typu narzędzi, przećwicz nową technikę i baw się nowymi możliwościami.

Ta sama rada dotyczy zestawu do letteringu. Właśnie tę technikę rekomendujemy do tytułowania kartek, nagłówków, czy wypisywania życzeń. Kaligrafowanie jest bardziej odświętne, sprzyja eleganckim i wyjątkowym okazjom. Aby nauczyć się sztuki pięknego pisania, warto zajrzeć do naszej książeczki – tam po krok po kroku wyjaśniamy, jak nauczyć się letteringu. Narzędziem dedykowanym tej metodzie jest Touch Pen – jego elastyczna końcówka pozwala na gradację grubości kreski i komfortowe manewrowanie dłonią!


Samodzielnie wykonana kartka z życzeniami to prawdziwa radość dla obdarowywanej. Niepowtarzana, pełna szczerych emocji i najlepszych chęci. Po prostu od serca!
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>