Ozdoby drewniane i Dual Metallic – nowy zestaw!

cze

13

2018

Ozdoby drewniane i Dual Metallic – nowy zestaw!

Samodzielnie wykonane dekoracje to podwójna radość! Nie dosyć, że otrzymujemy dokładnie to, o czym marzyliśmy, dodatkowo możemy czerpać radość z samego aktu tworzenia! To taka idealna sposobność, by kreatywnie spędzić czas w gronie najbliższych! 


Już od jakiegoś czasu w portfolio produktowym marki Pentel, nie można nie zauważyć brokatowego cuda! Jest nim zestaw dwóch drewnianych ozdób do kolorowania i czterech długopisów żelowych Dual Metallic (w dwóch kombinacjach kolorystycznych do wyboru). 


Niezwykłość żelpisów polega na ich niestandardowym tuszu, który zawiera aż dwa pigmenty. W związku z tym mieni się dwoma barwami – na powierzchni (czy to drewnianej czy papierowej) wygląda to niesamowicie! To prawdziwe świecidełka, które udekorują każde wnętrze! Nie tylko dorośli, ale także dzieci mogą czerpać wielką radość z korzystania z tego typu akcesorium. Przyswajają nową technikę plastyczną i pracę z nowym narzędziem, kształtują swoje zdolności manualne, uczą się poszanowania rękodzieła i wiary we własne możliwości! 


Długopisy Dual Metallic są komfortowe w użytkowaniu. Jednak cały sekret ich wyjątkowości tkwi w tuszu i wytrzymałej końcówce. Kolorowanie, nawet po drewnianej powierzchni jest proste i przyjemne. Najlepszy efekt uzyskamy na mniejszych powierzchniach lub gdy zdecydujemy się na ozdobienie detali. Żelpisy zmieniają swoją barwę także pod wpływem zmiany tła na kolorowe, dlatego są niezastąpione przy tworzeniu zaproszeń czy rozmaitych kartek okolicznościowych i laurek!


Za pomocą długopisów brokatowych ozdobisz drewniane:

- skrzynki na skarby

- zawieszki

- biżuterię

- pojemniki na biżuterię

- ozdoby świąteczne

- elementy wyposażenia wnętrz

- kartki okolicznościowe 

- zabawki<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>