Wyprawka wakacyjna!

lip

23

2018

Wyprawka wakacyjna!

Spakowanie całej rodziny na wakacyjne wojaże to dosyć trudne zadanie. Nie można przeoczyć niezbędnych przyborów, ubrań, akcesoriów… Sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, jeśli podróżujemy z małymi dziećmi. Ukochany miś, ulubiona książeczka, najlepsze kredki – o nich nie wolno zapomnieć. Lista mnoży się i często wprawia pakującego w przerażenie. Z jednej strony chciałoby się nie brać tego wszystkiego, z drugiej zaś każdy dorosły zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystko da się kupić. Ponadto wiele tych gadżetów zajmuje pociechy, dając wytchnienie rodzicom, dlatego warto je ze sobą zabrać! 


Oto lista przyborów na letnie wyjazdy z dziećmi! 


Kredki! 

Najlepiej w komplecie z kolorowanką! W naszym zestawie kreatywnym znajduje się relaksowanka i kredki ołówkowe z bardzo wytrzymałymi na dociskanie grafitami. To ważne, zwłaszcza w podróży – brak problemu z ciągle łamiącymi się przyborami, to wielka wygoda! W pudełku znajduje się kolorowanka z rozmaitymi kartami dopasowanymi do wieku – zarówno dorosły, jak i dziecko wybiorą coś dla siebie! To świetna opcja na wieczory i wakacyjne odpoczywanie w hamaku czy na leżaku. Kolorować można także razem, to fantastyczna zabawa! 


Aquash 

Pędzelek wodny to takie zmyślne akcesorium do tworzenia kolorowo-wodnych obrazów, które szturmem zdobywają serca starszaków i nastolatków. Technika ta pomaga rozwinąć skrzydła i kształtować zdolności manualne. Brush jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, nie generuje potrzeby zabrania dodatkowych akcesoriów jak kubek czy stosowania zabezpieczeń przed ochlapaniem. Wystarczy nalać do niego wody i gotowe! Wszystko odbywa się estetycznie i komfortowo. Aquash występuje w komplecie, który jest idealny do zabrania w plener czy na wyjazdy – bloczek do malowania i kredki akwarelowe podatne na rozmazania to zestaw idealny, który zajmie na długie godziny! 


Letnie kursy

Lato warto wykorzystać na naukę rysowania postaci lub wakacyjny kurs letteringu! Rodzice mogą poprowadzić szkółkę na wczasach, starsze dzieci poradzą sobie same! Poradnik rysowania postaci to świetna opcja dla każdego dziecka, które chce rozpocząć nieco bardziej profesjonalną przygodę ze sztuką. W naszej książce krok po kroku pokazujemy, jak poradzić sobie z rysunkowymi dylematami. Okazuje się bardzo często, że wystarczy jakiś sprytny „myk”, by oko wyrażało emocje, a usta zdradzały osobowość. 


Kurs letteringu to nie lada gratka dla starszaków, którzy śledzą najnowsze trendy i lubią rękodzieło. Pięknie wyrysowane litery, w duchu kaligrafii mogą być wstępem do intrygującej przygody z samodzielnym tworzeniem ozdób i dekoracji. Kształtowanie pisma odręcznego w dzisiejszych czasach to inwestycja w przyszłość dziecka, nauka cierpliwości i wartościowych umiejętności na pewno zaowocuje, choćby na lekcjach w szkole! Tak czy inaczej, oba zestawy warto zabrać ze sobą w podróż, mobilizując tym samym swoje pociechy do chwili skupienia i radosnej kreatywności.

<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>