Zabawy w ferie!

sty

14

2019

Zabawy w ferie!

Gdy dzieci nudzą się, powstają niezwykle inspirujące rzeczy – naukowcy tłumaczą ten fakt tym, że za myślenie kreatywne odpowiadają swego rodzaju marzenia, które pojawiają się właśnie w momencie znudzenia. Bujanie w obłokach, bezmyślne czynności, czy bezczynne i długotrwałe zagapienie się sprzyja kreowaniu pomysłów! Nie zawsze jednak nuda generuje śmiałe koncepty, często powoduje nerwowość – ciągłe „nie mam co robić”, może uprzykrzyć dzień najbardziej cierpliwemu rodzicowi. Aby temu zapobiec, warto uzbroić się w przybory, które zajmą maluchy na dłuższy czas i pomogą przekuć ich dziecięce idee w namacalne twory! 


Nawet jeśli wcześniej nie pozwalaliście dzieciom na rysowanie po tkaninach, teraz bez obawy możecie zmienić zdanie! Zabawa w projektanta to sposób na nieschematyczne popołudnie w zaciszu domowym, zwłaszcza w ferie, gdy śniegu jak na lekarstwo. W zrealizowaniu wizji pomogą zestawy z pastelami do tkanin. Te kredki działają kolorowe cuda na koszulkach, trampkach, piórnikach, torbach, poszewkach. Dzieci będą szczęśliwe, że same mogą ozdabiać swoje ubrania. To także świetny sposób na niechciane lub poplamione bluzki – pastele pomogą Wam przywrócić je do życia! 

Instrukcja użytkowania pasteli: 

"> " />

Ferie to odpoczynek od szkoły, to prawda. Jednak zabawa przez naukę to jeden z lepszych sposobów na samodoskonalenie. Nauka rysowania postaci to kolejny jasny punkt na tablicy zadań w zimowy czas. W komplecie z „Kursem rysowania postaci” znajduje się cały zestaw przyborów do rozpoczęcia przygody z profesjonalnym rysowaniem właśnie. Zestaw można także zabrać ze sobą na narty – spokojne wieczory przy kominku z kredką w dłoni gwarantują przyjemny relaks. Twoje dziecko nauczy się, jak rysować poszczególne części ciała, aby postać nabrała wyrazu i wyrażała prawdziwe emocje!


Dla nastolatków szykuje się nie lada gratka! Kurs letteringu! Ten zestaw to wyjście naprzeciw najnowszym trendom – uczniowie starszych klas zaczynają kaligrafować. Z pietyzmem podchodzą do notatek – kolorowe nagłówki, minirysunki na marginesie, pisane w wyrafinowanym stylu tematy lekcji to pozytywna moda. Taki zeszyt to małe dzieło sztuki, dzięki któremu wiedza jest dużo szybciej przyswajana! Kształtowanie odręcznego pisma to piękna tendencja – w dobie smartfonów cieszy zainteresowanie szeroko pojętym liternictwem, które przestaje być sztuką dla sztuki, wkraczając do życia codziennego! W komplecie poradnik z ćwiczeniami i specjalistyczne pisaki do kaligrafii!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>