Pomysły na kolorową wiosnę!

maj

17

2017

Pomysły na kolorową wiosnę!

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Wiosna domaga się ruchu, spacerów, soczystych kolorów i eksperymentów. Wiosną łatwiej zadbać o rozwój swoich pasji, bo tak ogólnie otwieramy się na świat. To dlatego polecamy zaopatrzyć się w zmyślne zestawy, które jeszcze mocniej uczulą nas na to, co piękne, niepowtarzalne i do tego na wyciągnięcie ręki.


Zmień swoją garderobę


W portfolio produktowym marki Pentel znajduje się sporo zestawów, które pomogą zmienić ubrania w… ciekawsze, bardziej nietuzinkowe, oryginalne. Na sezon wiosenny polecamy komplet z czapeczką z daszkiem. No bo kto nie lubi w słoneczny dzień nałożyć na głowę niekonwencjonalne nakrycie? Czapeczki z daszkiem już od kilku sezonów są szalenie modne, idealnie wpisują się w styl wielu z nas! W zestawie znajdziecie czapeczkę, pastele i długopis żelowy do tkanin oraz szablony! Czyli wszystko, co potrzeba do autorskiego udekorowania swojej czapki. W sam raz na wiosnę!


Oto instrukcja obsługi:


"> " />


Pozostając w tym temacie, warto pomyśleć o ozdobieniu koszulek na krótki rękaw – teraz nadejdzie ich czas! W jednym z zestawów dla dzieci znajduje się właśnie biały t-shirt, ale jeśli macie w domu stos zapominanych lub nowych bluzek, które wymagają odświeżenia lub ozdobienia, sięgnijcie po zestaw podstawowy bez dodatków tekstylnych, ale za to z pastelami i żelówką. W tej opcji sami decydujemy, jakie ubrania/poszewki/trampki chcemy zmienić. To dobry sposób na przywrócenie do życia starych i zapomnianych przedmiotów. To nie tylko ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, ale przede wszystkim niesamowicie twórcze. Pomaga uwolnić pokłady kreatywności i działać, działać… samodzielnie!
Twórz mimo wszystko


Tam gdzie wena, tam i odpowiednie przybory plastyczne. Jeśli złapie cię na spacerze, w pięknym plenerze, to szkoda by było zmarnować to natchnienie. Specjalnie na takie okazje powstał zestaw z kredkami akwarelowymi, bloczkiem i pędzelkiem wodnym Aquash. Do czego posłuży? Wyobraźmy sobie przepiękną naturę, słonce, kwiaty, łąkę lub jakieś niesamowite zjawisko atmosferyczne, lub przepiękną osobę… a zależy nam na ilustracyjnym efekcie, nieco melancholijnym. Musimy zacząć działać. Wystarczy narysować kredkami upragniony obiekt i rozmazać barwy za pomocą waterbrusha. Wszystkie elementy zestawu są kompaktowe, poręczne, lekkie i zmieszczą się do każdej torebki, dużej i małej! A więc można je brać ze sobą zawsze i wszędzie. Odrobina wody wystarczy, aby stworzyć nietuzinkowe prace – bardzo profesjonalne i niebanalne.
Szał kolorów


W ten soczysty pryzmat wpisują się nowe kolory pióra kulkowego BL77. To prawdziwa feeria barw! Takimi przyborami można nie tylko pisać, ale także rysować, zaznaczać, doodlować, ozdabiać, tworzyć kartki okolicznościowe, dekorować zeszyty, itd., itd. Jest tego sporo. W ofercie dostępne są takie tusze jak: limonkowy, błękitny czy seledynowy!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>