Przybory idealne w plener

cze

7

2017

Przybory idealne w plener

Tak się składa, że za oknem jest coraz piękniej. Taka pogoda zachęca do wypraw w dalekie knieje. Wycieczki za miasto to norma, a las, łąki, jeziora bywają bardzo inspirujące. Także w mieście bywa nie mniej intrygująco – parki, uliczki godne obejrzenia, place z fontannami, jest co robić! Jeśli bardzo lubicie i rysować, i spacerować oraz przebywać na świeżym powietrzu, da się to wszystko jakoś ze sobą połączyć! W portfolio marki Pentel znalazły się produkty, które bez problemu weźmiecie ze sobą i stworzycie dzieło swojego życia!

Jakie powinny być przybory plenerowe? 

- kompaktowe

- wygodne w użytkowaniu

- bezawaryjne 

- lekkie 

- wielofunkcyjne


Na pierwszy rzut brush kieszonkowy GFKP, który już z nazwy jest bardzo wyjściowy. Jest poręczny i nie zajmuje wiele miejsca. To nic innego jak kompaktowe pióro pędzelkowe, wypełnione czarnym wodoodpornym tuszem. Dzięki swojej budowie i elastycznej końcówce może zdziałać sporo. A przede wszystkim pomoże wykonać ilustracje, rysunki w stylu mangi, pięknie wykaligrafowane napisy oraz komiksy. Tak, to narzędzie pokochali twórcy komiksowych opowieści z całego świata! Wszystko znajduje się w obudowie brusha, nie potrzebujecie żadnych dodatkowych akcesoriów, aby zacząć rysować! Tylko kartka, GFKP i przedmiot Waszego plastycznego pożądania…


Malarstwo wodne, melancholijnie rozmyte pejzaże, projekty modowe, rozmarzone postacie – te niesamowite efekty uzyskacie nigdzie indziej jak w plenerze! Zamiast taszczyć ze sobą cale mnóstwo farb, pędzelków i kubeczków, wystarczy zmyślny i bardzo sprytny przybór – aquash! To pędzelek wodny ze specjalnym zbiorniczkiem na płyn, który dozuje odpowiednią ilość wody, potrzebnej do rozmycia farb czy kredek akwarelowych. To niezwykle poręczne i funkcjonalne rozwiązanie, które ułatwi życie każdemu twórcy nawet w najbardziej trudnych warunkach atmosferyczno-plenerowych. Aquash można zamówić solo lub w zestawie z kredkami akwarelowymi i bloczkiem – to komplet, który pozwoli od razu przejść do sedna sprawy! Kredki są tak skonstruowane, że łatwo je rozmazać za pomocą waterbrusha. W ten sposób można szybko uzyskać wodno-kolorowe efekty bez zabrudzenia otoczenia i potrzeby użycia dodatkowych elementów. W sam raz na wycieczkę!


Jeśli lubicie posiedzieć w parku czy na łące z notesem w ręku i zapisywać swoje ukryte myśli lub snuć zawiłe fabuły, a może rysujecie za pomocą długopisów lub wykonujecie zabawne doodle, notatki wizualne lub minirysunki na marginesie, skorzystajcie z nowych kolorów EnerGela BL77! Pojawiły się takie smaczki jak fioletowy, seledynowy, turkusowy, limonkowy czy nawet brązowy. 12 nowych wyrazistych barw na każdy dzień, nastrój czy pomysł. Nic tylko brać do torby. Pióra nie wymagają dodatkowych przyborów, jedynie kartki!  


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>