Pomysł na prezent na Dzień Taty

cze

16

2017

Pomysł na prezent na Dzień Taty

Dla Taty można sporo ciekawego wymyślić, przecież każdy tata ma bzika na punkcie sportu, majsterkowania, czy kolekcjonowania czegoś bardzo interesującego. Zawsze też da się sprawę załatwić nieco kreatywniej, angażując w podarunek… siebie! Jak to zrobić? Wystarczy samodzielnie wyczarować jakiś fajny gadżet lub ozdobić część garderoby, którą tato będzie nosił z dumą! 


Do tego celu idealne będą pastele i długopis żelowy do tkanin, dzięki którym można zamienić zwykłą koszulkę w prawdziwe dzieło sztuki, a przynajmniej w coś bardzo wyjątkowego. Autorska torba na ramię, trampki w nieszablonowe wzory, czapka z daszkiem z zabawnym hasłem – opcji jest wiele. Grafikę wato dostosować do typu osobowości taty, a o to nietrudno. Każdy swojego rodziciela zna bardzo dobrze, wie co on lubi robić i czym się interesuje. Dobrze jest to przenieść na… materiał!


Zacznijmy od zestawów. Te są tak wyposażone, że zachęcają do natychmiastowej akcji. Podstawowy komplet zawiera pastele i żelówkę. Tutaj trzeba dokupić tylko tekstylia: t-shirt w rozmiarze taty, tenisówki, poszewkę na poduszkę – wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Jeśli zdecydujecie się na rozszerzony zestaw z szablonami i np. koszulką lub czapeczką z daszkiem, pamiętajcie, że to rozmiary dziecięce! Zawsze możecie je wykorzystać dla maluchów! Instrukcja obsługi pasteli znajduje się na kanale na youtube. Tam krok po kroku zobaczycie, jak potraktować tkaninę pastelami, aby wszystko poszło zgodnie z planem!"> " />


Co może znaleźć się na takim podarunku: 

- napis „SUPER TATA” 

- zabawny tekst, który zrozumiecie tylko wy

- rysunek wykonany rączkami dziecka

- portret taty 

- super auto, o którym marzy

- duże serce
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>