Zestaw do nauki rysowania postaci

kwi

15

2018

Zestaw do nauki rysowania postaci

Czy kiedykolwiek słyszeliście od swojego dziecka: „mamo ja nie umiem tego narysować? To oko mi nie wychodzi… Już nie będę tego robić, nie udaje mi się, to za trudne!”? Jeśli tak, koniecznie zaopatrzcie się w naszą nową książeczkę do nauki rysowania! 

W zestawie, prócz poradnika, znajdują się jeszcze niezawodne i bardzo wytrzymałe kredki ołówkowe, ołówek do szkicowania i gumka do ścierania, czyli kompletne wyposażenie rysownika. Najważniejsza jest jednak książka…


Na każdej ze stron dowiecie się, dokładnie i po kolei, jak narysować oko, usta, nos, postać w ruchu, emocje. Krok po kroku pokażemy Wam, jak zastosować zmyślne patenty, sprytne „kruczki” plastyczne, by Wasz bohater stał się wielowymiarową postacią. Tym samym zachwycicie siebie i najbliższych! 

Okazuje się bowiem, że istnieje zbiór reguł, pewnego rodzaju kodeks postępowania rysownika, dzięki któremu można sprawniej poprowadzić rękę i uzyskać wymarzony efekt. To książeczka zarówno dla dorosłych, którzy chcieliby nauczyć się rysować, jak i dla dzieci, ciekawych nowych możliwości, jakie daje ołówek czy kredka.


Zestaw nadaje się także na prezent – jest ładnie zapakowany, a co najistotniejsze może stać się piękną inspiracją i początkiem niekończącej się przygody! Może dzięki tej książce ktoś odkryje w sobie talent? Uwierzy w siebie i własne możliwości? W przyszłości stanie się plastykiem lub znanym ilustratorem? 

Chcemy zainspirować Was do twórczego działania, pokazać, że kreatywność można odkryć w sobie w każdym wieku, nawet wtedy, kiedy nikt się tego nie spodziewa. Zaskakujące jest też to, jak często wyolbrzymiamy trudności, piętrzymy je, bo tak naprawdę boimy się podejść do nowego tematu. Ten poradnik odkryje przed Wami całą prawdę o rysowaniu – jakie jest proste, przyjemne i ciekawe. Życzymy przyjemnej nauki!


Zestaw: 


- inspirująca książka do nauki rysowania postaci 

- wytrzymałe na dociskanie kredki ołówkowe w soczystych kolorach 

- niezawodny ołówek automatyczny 

- precyzyjna gumka do ścierania
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>