Zestaw do rysowania – test

kwi

25

2018

Zestaw do rysowania – test

Rysowanie to sztuka, której można się nauczyć. Jesteśmy o tym przekonani, dlatego stworzyliśmy komplet, dzięki któremu poznacie zasady tworzenia postaci. Istnieje zbiór patentów na to, jak poprowadzić kreskę, zaplanować proporcje, oddać konkretne emocje – wystarczy je przyswoić! 


Zebraliśmy w jedną książeczkę najważniejsze porady, które uczynią z każdego chętnego – rysownika. Aby to udowodnić, poprosiliśmy jedenastolatkę, aby wczytała się w naszą publikację i narysowała postać według wytycznych. W komplecie znajduje się także ołówek, który przyda się do szkicowania, gumka korygująca niedociągnięcia oraz duży zestaw kredek ołówkowych wytrzymałych na dociskanie. 


Sama książka w sposób czytelny i obrazkowy prowadzi po kolei po meandrach sztuki rysowania – i okazuje się, że to wcale nie takie trudne. Często rysujemy schematami, bo ktoś nas czegoś nauczył, bo tak nam się wydawało, bo wszyscy tak robią. Dziwnym trafem postacie nie mają wtedy swojego charakteru, są takie same! Rysowanie emocji pomaga w tworzeniu prawdziwych bohaterów, z krwi i kości, z osobowością, cechami szczególnymi, charakterem. 


Wasza postać jest smutna? Nos inaczej się układa, oczy i usta mają specyficzny wyraz – właśnie tego dowiecie się z naszej pozycji. Najpierw należy wczytać się w treść, by następnie chwycić ołówek i zacząć rysować po kolei poszczególne części ciała. Czasami będzie trzeba coś wymazać, skorygować, coś się nie uda, a coś wyjdzie świetnie! I o to chodzi. 


Nauka to proces, ale bardzo zadowalający. Efekty pojawią się szybciej niż myślicie! W książce pokazujemy, jak narysować nos, usta, oczy, aby wyrażały emocje. Uczymy rysowania postaci w ruchu, ubrania, włosów, uszu – wszystkiego, co jest niezbędne, aby bohater zaciekawiał i opowiadał swoją historię! Myślenie wizualne to tak naprawdę planowanie i przenoszenie wyobraźni na papier, a ta przecież podaje nam obrazy wielowymiarowe i skomplikowane. Uczmy się przenosić je na papier! 


Polecamy ten zestaw, bo jest:

- kompletny – zawiera wszystko, co potrzeba, aby zacząć rysowanie 

- uczy trików, które już na zawsze pozostaną z Tobą

- książka jest prosta w odbiorze i czytelna 

- nadaje się także na prezent – ma ładne pudełko i bogate wnętrze 


To tylko niektóre plusy. Nie tylko dzieci będą zachwycone i dumne z siebie, że potrafią tak pięknie rysować. Wielu dorosłych chciałoby podszkolić swój warsztat! Teraz to możliwe, spróbuj!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>