Przybory nie tylko na majówkę!

kwi

30

2018

Przybory nie tylko na majówkę!

Dobra aura za oknem to prawdziwy zastrzyk kreatywności. Mniej senni, bardziej optymistyczni, mamy coraz więcej siły na twórcze działanie! Dla tych najmłodszych i tych całkiem dorosłych przygotowaliśmy zestawienie, prosto z naszego kreatywnego działu! Idealne nie tylko na majówkę, choć czas wolny od obowiązków jak najbardziej można spożytkować na rozwijanie pasji!

W majówkę obok wałówki, grillowych akcesoriów, warto spakować przybory plastyczne, które pomogą pogłębić warsztat dorosłych lub zajmą dzieci wieczorami i pomogą nabrać oddechu po szalonych harcach w ciągu dnia, a może staną się wstępem do eksploracji sztuki! A tak to jest, że czasami, aby coś interesującego stworzyć, dobrze jest się wesprzeć odpowiednimi narzędziami, które pobudzą nas do kombinowania :-)


Weź kurs na kaligrafię

Finezyjnie napisane hasła, sentencje, własnoręcznie wykaligrafowane życzenia – zestaw do nauki letteringu pomoże rozwinąć skrzydła niejednemu z was. Dedykowany starszym dzieciom, nastolatkom i dorosłym stanie się wstępem do pięknej przygody z liternictwem. Dzięki temu powstaną niecodzienne wyrazy, które łącząc się w całość, stworzą spójne i wyrafinowane komunikaty!Naucz się rysować postacie

A może wspólna edukacja plastyczna? Jeśli chcesz podszkolić swoje umiejętności ilustratorskie lub twoje dziecko marzy o tym, aby nauczyć się rysować postacie z krwi i kości, takie z pazurem, charakterem i emocjami, koniecznie zapoznajcie się z naszym nowym poradnikiem! Wierzymy, że rysować każdy może, dlatego w naszym przewodniku krok po kroku zobaczycie, jak narysować oko, ucho, nos, głowę, ubranie – każdy element ma poruszać wyobraźnię i wyrażać emocje! Sami będziecie zdziwieni, jakie to proste!


Łap wenę

Natchnienie może nadejść w najmniej spodziewanym momencie! Na przykład na spacerze! Piękne plenery bywają bardzo inspirujące i szkoda byłoby to zaprzepaścić. Dlatego dobrze jest mieć przy sobie sprawdzony i niezawodny artykuł plastyczny, który uwieczni te niesamowitości! Tak się składa że brush kieszonkowy GFKP już z samej nazwy zapowiada spore możliwości. Jest niewielkich rozmiarów, zatem zmieści się wszędzie, można zabrać go ze sobą i wykorzystać w każdej chwili. Kreśli linie w stylu komiksowym, uwielbiają go profesjonalni ilustratorzy, jest po prostu niezastąpiony!
Kreuj świat

Na wyjazdy i do domu, właściwie wszędzie i każdemu (bez względu na wiek) przypadną do gustu – pastele! Nie raz można spotkać w parku siedzącego rysownika/rysowniczkę ze sztalugą i pastelami właśnie. To kredki dosyć niezwykłe, o kremowej konsystencji, które zostawiają niesamowicie soczyste kolory o ciekawej fakturze. Rysunek nabiera wyrazistości i wielowymiarowości!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>