Kredki (nie)codzienne!

cze

15

2018

Kredki (nie)codzienne!

Doceniaj małe przyjemności, dostrzegaj piękno dnia codziennego, urok rutynowych czynności i ledwo zauważalnych gestów. Obserwuj bacznie, bo dookoła dzieją się rzeczy niesamowite! Słońce przygrzewa, jest soczyście zielono, ptaki śpiewają, a Twoje ręce potrafią zdziałać cuda. Kredką? Taką zwyczajnie zwyczajną. Kredką, po prostu! 


Zobacz, jak miękko rysuje, jak wygodnie się ją trzyma. Raz przy razie koloruj, muśnij kolorem puste przestrzenie, a pojawi się wzór. Nie musisz przyciskać, barwa płynie subtelnie, acz pewnie. Jeśli kolorują małe rączki, które nie kontrolują nacisku, będą zadowolone – mocne grafity nie dają się tak łatwo zmanipulować. 


Kolorowanki antystresowe, tatuaże na papierze, klasyczne historie do pokolorowania, nowe wzory do stworzenia. Kredki, tak te zwyczajne, poczciwe kredki ołówkowe to narzędzie powszednie, takie które jest i zawsze będzie, nawet jeśli dzieci już dorosłe. Kredki „nie znają” ograniczeń wiekowych, „nie lubią” udziwnień, są pięknie zwyczajne, swojsko domowe, przyjemnie znajome. Smukłe, mocne, wyraziste, konkretne. Nie tylko obdzielają kolorem, ale uspokajają. To sprawdzone. Chwyć kredkę w rękę i rysuj, koloruj, zatapiaj się w swojej wyobraźni, a zapomnisz o tym, co stresujące i drażniące. Kredki na uspokojenie? Czemu nie! Nasze kredki, CB8, w komplecie 12 lub 24 kolorów, w zestawie z kolorowanką antystresową lub kursem rysowania postaci. Są, czekają na Twoje pomysły i chęć odrealnienia!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>