Drewniane ozdoby do pokoju

lip

30

2018

Drewniane ozdoby do pokoju

Wakacje, upały, lato, czas wolny od szkoły. Nie każdy może opalać się pod palmą lub chłodzić w przyjemnej wodzie w basenie. Wiele rodzin spędza te gorące dni w domu, chroniąc się przed słońcem w cieniu drzew lub blisko wentylatora! W taki czas dzieci często nudzą się i nie wiedzą, co ze sobą zrobić. Palące słońce nie jest też odpowiednie dla maluchów, więc warto zająć dzieci jakimś kreatywnym zadaniem, by przeczekać najbardziej upalne momenty dnia. Jednak zmobilizowanie pociech nie zawsze jest łatwym przedsięwzięciem... Aby je czymś zainteresować potrzebny jest pomysł i przybory, na widok których uruchomi się błysk kreacji. Mieniące się kolory, metaliczne odcienie, niestandardowe zastosowania i przede wszystkim funkcjonalność (robię coś, co mi się przyda) – to cechy narzędzi, które wyrwą z letargu największego leniuszka! Idealne będą żelpisy, ale takie niestandardowe...


K110 to brokatowe długopisy żelowe, które mają w sobie aż dwa pigmenty – dzięki temu dają trójwymiarowe efekty, które na pewno zachwycą każdego, bez względu na wiek! Do czego można ich użyć? Jak najbardziej do rękodzieła: 

- zdobienia kartek okolicznościowych 

- tworzenia zaproszeń, np. na urodzinki 

- dyplomów 

- dekoracji drewnianych pudełek i ozdób 


Spektakularne efekty widoczne są na rozmaitych tłach – na ciemnych i na jasnych uzyskamy zupełnie inne tonacje. Istne czary-mary, jeden długopis ma dwa kolory! To dlatego żelpisami Dual Metallic można bawić się do woli i eksperymentować radośnie! Ale to nie wszystko, barwa zmienia się także w zależności od kąta widzenia – raz spojrzysz i zobaczysz zieleń, a raz niebieski! To idealne rozwiązanie, jeśli planujecie samodzielnie wykonać zaproszenia lub kartki na urodziny przyjaciela! 


W takie upalne dni, gdy chcemy skryć się przed słońcem, można pokombinować z aranżacją pokoju dziecięcego i ozdobić drewniane pudełeczka na kolczyki, naszyjniki, gumki do włosów, naklejki, kostki do gry – takie działanie ma wiele plusów! Uczy samodzielności, cierpliwości i polegania na własnych umiejętnościach. 

Długopisy brokatowe dostępne są w zestawach z drewnianymi ozdobami do udekorowania. Nie dosyć, że tusz pięknie i wręcz magicznie prezentuje się na drewnianej powierzchni, to dodatkowo kontrastuje, mieni się i nietuzinkowo zdobi! Dzieci będą zachwycone! A co ważniejsze, pudełka przydadzą się do przechowania skarbów! Na pudełku można opisać zawartość lub ozdobić je według własnego widzimisię – przecież pokój dziecka rządzi się zupełnie innymi prawami. 

To rewolucja, długopisy żelowe, którymi można pisać po drewnie! Spróbujcie!
<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>