Kolorowe na czarnym! Dual Metallic K110!

lis

12

2018

Kolorowe na czarnym! Dual Metallic K110!

Są takie produkty, które dobrze sprawują się na rozmaitych powierzchniach. W przypadku długopisów żelowych sprawa nie jest taka do końca jasna – nie każdy model ciekawie wygląda na przykład na ciemnej powierzchni. Ta zaś jest niezwykle elegancka i może stać się nietuzinkowym tłem do działań zdobniczych. 

Żelpisy brokatowe Dual Metallic K110 są przeznaczone do takich zaawansowanych zabiegów plastycznych! Ich tusz mieni się aż dwoma kolorami – w zależności od kąta nachylenia i koloru papieru z jednego produktu można „wycisnąć” maksimum możliwości! Dostajemy natychmiastowych efekt „wow” – dekorowana powierzchnia zaczyna mienić się niczym wielobarwna biżuteria. To nie magiczny trik, a rzeczywiste trójwymiarowe elementy – zachwycające od pierwszego spojrzenia! 


Dual Metallic to sprytne akcesorium, które docenią nie tylko dzieci, ale także osoby zajmujące się rękodziełem! Wykorzystasz je w swojej pracowni, biurze, szkole i domu do dekorowania: kartek okolicznościowych (te samodzielnie wykonane mają wartość sentymentalną), laurek (dzieci je uwielbiają, mieniące się drobinki brokatowe dodatkowo inspirują do działania), bilecików prezentowych (a właśnie zbliżają się święta!), zaproszeń (urodziny, imieniny, rocznice), ozdób świątecznych (w tym także drewnianych), ilustracji (tych amatorskich i profesjonalnych), kolorowanek (np. antystresowych z mikroelementami). 


W ofercie marki Pentel znajdziesz pojedyncze sztuki K110 i zestawy kolorystyczne z ozdobami drewnianymi, które można twórczo ozdobić właśnie za pomocą żelpisów Dual Metallic. Okazuje się, że kolor czerwony czy niebieski w kontakcie z ciemną powierzchnią nabierają zupełnie nowego odcienia. Zmienia się ich tonacja oraz intensywność, a drobinki brokatowe nadają pracy figlarności i wyrazistości. 


Za miesiąc wszyscy będą szykować prezenty dla przyjaciół i najbliższych, dlatego już teraz warto pomyśleć o tym, jak ozdobić swoją przestrzeń domową, aby spotęgować magiczną atmosferę świąt. Autorskie ozdoby, w tym także drewniane będą świetnie komponować się w każdym wnętrzu. K110 wykorzystacie do tworzenia niebanalnych bilecików do podpisywania prezentów, a także ozdabiania samych torebek prezentowych czy stworzenia niepowtarzalnego papieru pakowego!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>