Nowy zestaw z piórnikiem!

kwi

23

2017

Nowy zestaw z piórnikiem!

Jest i on – nowy zadziorny komplet, z którego jesteśmy bardzo dumni! Coś bardzo kreatywnego dla dziecka, czyli zestaw dzięki któremu młody użytkownik w pełni spersonalizuje swój piórnik i odróżni go od gotowych rozwiązań. W komplecie znajdują się kolorowe pastele i czarny długopis do tkanin, gotowe szablony do ozdabiania, piórnik bawełniany w kolorze écru – wszystko, co potrzebne do działania. 

Pastele mają bardzo soczyste i dynamiczne kolory, dlatego przepięknie wyglądają na jasnym materiale. Długopis żelowy posłuży do wykonania konturów oraz najmniejszych detali. Przyda się także do pisania haseł. Takie autorskie ozdabianie ma wiele zalet:

  • uczy dzieci kreatywności i polegania na swoich umiejętnościach
  • pozwala na rozwijanie zdolności manualnych
  • ćwiczy wyobraźnię 
  • umożliwia twórcze wyrażenie siebie i swoich pasji

Na takim zindywidualizowanych piórniku każdy może sobie narysować i napisać, co mu w duszy gra. Piłka nożna, Minionki, zabawne hasło, koniki – wszystko zależy od preferencji użytkownika. To dlatego zestaw nadaje się dla przedszkolaka, ucznia podstawówki, ale również licealisty czy studenta. 


Za pomocą szablonów lub własnego projektu nanosimy grafikę na materiał, najlepiej ołówkiem. Poprawiamy kontury długopisem, środek wypełniamy kolorem. Całość przykrywamy papierem ksero i prasujemy żelazkiem. Wszystko dokładnie wyjaśniamy w filmikach na naszym kanale na youtube.

"> " />

Nowy zestaw to świetny pomysł na prezent nie tylko dla pierwszoklasisty, ale dla każdego ucznia czy przedszkolaka. Co więcej, wystarczy dokupić koszulkę, worek na kapcie czy ekotorbę i również je ozdabiać – pastele starczą na wiele użyć! To fantastyczna zabawa dla całej rodziny i źródło wielu nietuzinkowych realizacji. Do dzieła!!!


<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>