Wyprawka dla pierwszoklasisty 2017

sie

7

2017

Wyprawka dla pierwszoklasisty 2017

W sierpniu, gdy wciąż wakacjujemy wiele mam zastanawia się, jak będzie wyglądała pierwsza wyprawka szkolna ich dziecka. To naprawdę wyjątkowy moment, który zapamiętają na wiele lat. Wszak szkoła to zupełnie nowy świat, który rządzi się swoimi prawami. Każde dziecko chce mieć wszystko ładne, nowe, wygodne w użytkowaniu. Rodzice zaś zwracają uwagę na cenę, bezpieczeństwo i wytrzymałość artykułów szkolnych. 

Jak skompletować wyprawkę szkolną dla młodego adepta sztuki pisania i liczenia? W co wyposażyć małego odkrywcę? Mamy na to sposób!

Pastele olejne to niezbędnik w tornistrze każdego pierwszoklasisty. Wielu pedagogów na liście wyprawkowej zaznacza, że mają to być właśnie pastele marki Pentel. Nic dziwnego, są bezpieczne w składzie, dlatego w sam raz nadają się dla maluchów. Mają bardzo oryginalne kolory i dzięki kremowej konsystencji fantastycznie rozprowadzają się na kartce papieru. A efekty? Za każdym razem są magiczne… 


Choć w większości szkół w pierwszej klasie zamiast długopisów używa się ołówków, to nie zaszkodzi w domu poćwiczyć pisanie za jego pomocą właśnie. Z tej okazji warto sięgnąć jednak do modeli, które wspomogą stawianie pierwszych liter. K437CR Wow to taki fajny typ, który w swojej obudowie ma zatopiony brokat i dzięki temu wzbudza ogólną radość i zachwyt. Trójkątny antypoślizgowy uchwyt to świetny patent dla adeptów sztuki pisania – dyscyplinuje palce, nie dopuszcza do niemiłych poślizgów. Innowacyjny tusz nie blaknie, szybko schnie (nie brudzi rąk ani notatek) i jest bardzo wyrazisty. Do tego cena niewysoka. Czego chcieć więcej?


Pierwszaki dużo piszą ołówkiem – gumka do ścierania to absolutny pewniak w piórniku! Gumka polimerowa marki Pentel to niezwykła sztuka. Zwłaszcza ta w radosnych kolorach tęczy. Nie brudzi się, jest elastyczna, nie zadziera struktury papieru – po prostu ideał! 


Pozostańmy w orbicie grafitów. W naszym portfolio znajdziecie cały arsenał ołówków automatycznych, które robią dobrą robotę! Od najprostszych modeli AX przez te bardziej zaawansowane z serii A po ORENZ – ołówek, które się nie łamie. Dziecko będzie nim zachwycone, a co najlepsze jest tak wygodny w użytkowaniu jak najlepszy długopis!

<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>