Idealny ołówek do szkoły!

sie

17

2017

Idealny ołówek do szkoły!

Już niedługo szkoła! Jeśli szukacie ołówka, który spełnia najwyższe wymagania, poznajcie model z serii ORENZ. Bez owijania w bawełnę – to jeden z wygodniejszych ołówków, jakimi miałam okazję pisać. Wszystko dlatego, że ma bardzo zgrabny i ergonomiczny korpus, który sprawia, że pisze się nim jak najlepszym długopisem. I o to chodziło  aby stworzyć ołówek, tak wygodny, że sprosta najtrudniejszym zadaniom. Wielogodzinne projekty, szkicowanie zaawansowanych rysunków artystycznych bądź technicznych? Z tym ołówkiem to pestka! 


To nie koniec jego zalet. Orenz jest tak skonstruowany, że podczas pisania jego grafit się nie łamie. System prowadnicy i rurki stoi na straży transparentnego użytkowania, nie trzeba starać się, aby nie uszkodzić rysika. To bardzo fajne i komfortowe rozwiązanie. Podczas mozolnej i trudnej pracy bardzo się przydaje. Ale nie tylko. W codziennym użytkowaniu, kiedy trzeba coś zanotować (pierwszoklasiści piszą tylko i wyłącznie ołówkiem), nie ma czasu na kontrolę grafitu czy ostrzenie tradycyjnego ołówka, taka technologia jest jak na wagę złota.


Orenz to ołówek idealny do: 

- pisania (np. dla pierwszoklasistów) 

- szkicowania - kreślenia projektów 

- rysowania 


Dostępne grubości grafitu: 0,2 – 0,7 mm. Orenz jest wyjątkowo atrakcyjny wizualnie – nowoczesny design kradnie spojrzenia! Piękne obudowy w soczystych kolorach nie mogą się nie spodobać! W obudowie schowana jest także gumka, która jest niezwykle skuteczna i dzięki swojemu smukłemu kształtowi skoryguje najmniejsze niedociągnięcia!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>