Znakowanie odzieży i akcesoriów szkolnych

wrz

11

2017

Znakowanie odzieży i akcesoriów szkolnych

Rok szkolny kwitnie na dobre. Jednak wciąż wielu rodziców boryka się z zagadnieniem: jak oznakować odzież i akcesoria szkolne, aby tak łatwo nie zaginęły? Problem jest bardziej dojmujący dla opiekunów, których dzieci uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych. Podczas treningów i warsztatów rzeczy niestety „lubią” ginąć, a co gorsze może okazać się, że maluchy mają te same przybory. Jest na to rada!Wszelkie tekstylia można podpisywać za pomocą długopisu żelowego do tkanin (BN15), który posiada bardzo wyrazisty, czarny, tusz wodoodporny i jest stworzony do pracy z tkaninami właśnie. Można nim podpisać piórnik, plecak, buty, koszulkę, spodenki – jest niezwykle funkcjonalny. Jeśli pragniecie wykonać autorskie aplikacje na odzieży, worku na kapcie, czy butach, wybierzcie pastele do tkanin. Przydadzą się wtedy, gdy zamiast minimalistycznego oznakowania, zdecydujecie się na bardziej artystyczne podejście. Nie zapomnijcie zaprasować wzoru! Oto ściąga z użytkowania pasteli: 

"> " />Ile razy chcieliście coś podpisać, a końcówka markera ślizgała się po powierzchni i tusz schodził z prędkością światła? Niektóre książki, owijki i inne kłopotliwe faktury wymagają specjalnego potraktowania. Do tych zadań nadaje się Twin-Tip z dwiema końcówkami, model N65W. To jednocześnie marker permanentny oraz foliopis. Z jednej strony znajdziecie cienką, precyzyjną końcówkę, która przyda się do szczegółowych aplikacji, z drugiej zaś tę o średniej grubości do opisywania płyt i oznaczania szkła, metalu, czy plastiku! Rzecz w domu niezbędna!
Jeśli zależy wam jedynie na miniopisach, wybierzcie NMF50, marker precyzyjny z wodoodpornym tuszem. Marker nadaje się prawie do każdej powierzchni, z wyjątkiem ważnych dokumentów, białych tablic i drewna. Model nie zawiera ksylenu i toluenu, czyli substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska.Jest jeszcze NMS51 – przeznaczony do opisywania płyt CD i DVD, lecz oczywiście jest fantastyczny w wielu innych zastosowaniach, na szkle, drewnie, winylu i plastiku! To produkt ekologiczny, wykonany w 89% z materiałów przetworzonych!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>