4 hity do szkoły!

sty

28

2018

4 hity do szkoły!

Przybory szkolne to ważny element wyposażenia plecaka ucznia. Frekwencja ich użytkowania jest spora, zatem warto zastanowić się, jakie produkty wybrać. Uczeń każdego dnia będzie miał z nimi do czynienia. Powinny być bezawaryjne, wytrzymałe, wykonane z bezpiecznych materiałów, a przy tym atrakcyjne wizualnie. Tych parametrów nie znajdziemy wśród chińskich podróbek, które tylko z pozoru mogą wydawać się tańsze. Nie dosyć, że szybko się psują, to ich systemy mogą szwankować, w momentach, kiedy nie powinny zawodzić. Oto cztery hity, które na pewno spodobają się Twojemu dziecku.

Gumka do ścierania

To polimerowa gumka, która otrzymała status kultowej. Używana przez artystów i grafików, spełnia największe wymogi. Jest elastyczna, nie brudzi się, nie zostawia ścinek. Łatwo nią manewrować, a co najważniejsze zetrze ślady popełnionej gafy bez większego problemu!


Jakie błędy?

Kto nie używa korektora niech podniesie rękę? No właśnie. Bez korektora ani rusz! To dzięki niemu dzieci mogą pozbyć się błędów! Na szczęście korektor ZL63 w kształcie pióra ma sporą powierzchnię korygowania (wynosi aż 630 cm2!) i starczy na dłuuuugooo!


Zapisz i zapamiętaj 

SL60 – zakreślacze w soczystych kolorach to podstawa. Aby przyswoić sobie wiedzę, trzeba ją jakoś uwypuklić! Te typy dodatkowo chronią tusz przed wysychaniem, jeśli komuś czasami (;-) zapomni się nasunąć nakładkę… kolory są intensywne i nie blakną. Czego chcieć więcej?Pisanie bez końca 


BK437 to długopis idealny. Jest niedrogi, a solidnie wykonany. Bardzo ekonomiczny – jego linia pisania wynosi aż 1000 m! To prawdziwy długodystansowiec! Lubiany przez dzieci system przyciskowy to atut dodatkowy, ale nie mniej ważny!<< POPRZEDNI WPIS|NASTĘPNY WPIS >>